28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.23min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Marcin Bułka negocjuje kontrakt i odejście?

Marcin Bułka- trzeci bramkarz PSG nie może zaliczyć sezonu do udanych. Przedstawiliśmy wam w ostatnim czasie małe podsumowanie sezonu dla bramkarzy, które możecie przeczytać TUTAJ. Polak sezon może spisać na straty i wielu ekspertów przewidywało, że młody bramkarz odejdzie z klubu, by poszukać nowego wyzwania.

W rozmowie z Radosławem Przybyszem z TVP Sport ( Całość TUTAJ) Polak odniósł się do sprawy swojego kontraktu i ewentualnej zmiany barw klubowych w letnim okienku transferowym.

„Chciałbym iść grać. Rozmawiamy na temat przedłużenia kontraktu, jesteśmy na łączach. Nie ma niestety możliwości spotkać się osobiście. Rozmawiamy cały czas i wydaje mi się, że w najbliższych tygodniach decyzja będzie podjęta. Ja wiem, że chcę iść grać i prawdopodobnie pójdę.”

Wszystko więc wskazuje na to, że Marcin Bułka odejdzie z PSG na zasadzie wypożyczenia, by w przyszłości mieć szansę powrotu do klubu. Dużo pracy związanej z pozycją bramkarza czeka dyrektora sportowego Leonardo, ponieważ możliwe jest również odejście Sergio Rico. Strata dwóch bramkarzy w okienku transferowym sprawia, że kompletowanie kadry na tej pozycji musiałby się zacząć od nowa.


One Comment

  1. Bee! Reply

    Odwieczny problem wszystkich bramkarzy „bez nazwisk”. Większość tych ludzi marnuje całe kariery siedząc na ławce, i tam pozostają anonimowi, bez szans na karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *