10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.17godz.3min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Gdzie oglądać Euro 2024? Transmisje TV i Online

Zbliża się jeden z najważniejszych momentów dla miłośników piłki nożnej – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, znane szerzej jako Euro 2024. W niniejszym artykule przedstawione zostają kluczowe informacje dotyczące możliwości śledzenia rozgrywek na żywo, zarówno przez telewizję, jak i internet. Sprawdzamy również opcje dostępnych streamów, które umożliwią bezpłatne śledzenie wydarzeń.

Gdzie oglądać transmisje meczów Euro 2024?

Transmisje Euro 2024 na żywo w telewizji dostępne będą na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Z kolei możliwość śledzenia rozgrywek online oferują platformy takie jak Pilot WP i Canal+ online (transmisje płatne), a także bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Euro 2024 transmisja Pilot WP

W ramach pakietu „Starter Plus” dostępne są kanały TVP 1 oraz TVP 2, na których można oglądać mecze Euro 2024. Pilot WP oferuje dwa warianty tego pakietu:

  • Płatność odnawialna od 19,99 zł / 30 dni
  • Płatność jednorazowa od 20,83 zł za 30 dni

Mecze Euro 2024 można oglądać na żywo przez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikacje (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Euro 2024 transmisja Canal+online

Aby śledzić emocjonujące spotkania Euro 2024 na platformie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni, obowiązującej przez pierwsze trzy miesiące. W ramach pakietu dostępne są nie tylko kanały z grupy Canal+, ale również TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport, na których transmitowane będą mecze. Usługa Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na dzielenie się dostępem z inną osobą. Platforma dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację na różnorodne urządzenia.

Euro 2024 transmisja Megogo

Transmisje ze spotkań Euro 2024 można też oglądać w serwisie streamingowym Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Startowy. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 9,99 zł. Platforma zapewnia szeroki zakres dostępności transmisji, oferując użytkownikom możliwość korzystania z serwisu na komputerach poprzez stronę www, jak również na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety z systemami Android i iOS, oraz na smart TV.

Euro 2024 transmisja za darmo

Fani piłki nożnej mają możliwość oglądania Euro 2024 bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Stream dostępny jest zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych oraz telewizorach smart tv, co zapewnia szeroki dostęp do emocjonujących rozgrywek.

Więcej szczegółów dotyczących transmisji Euro 2024 można znaleźć na stronie Mecze24.pl

fot. ArifAsif / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *