25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.47min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Katarzyna Kiedrzynek: Nie mogłam odejść do Lyonu

Katarzyna Kiedrzynek poinformowała w ostatnich dniach o swoim odejściu z PSG. Bramkarka, która przez 7 lat reprezentowała ekipę z PSG. W nowym sezonie zagra z Ewą Pajor w VFL Wolfsburg. Bramkarka w wolnym czasie porozmawiała z portalem Weszło, gdzie przedstawiła kilka ciekawych historii związanych z klubem.

Cały materiał możecie przeczytać TUTAJ. Zawodniczka opowiada m.in. o Neymarze i Mbappe, postrzeganiu przez klub kobiecej piłki, sukcesach i porażkach drużyny kobiecej. Ciekawym wątkiem jest również propozycja przejścia do odwiecznego rywala Olympique Lyon. Sama bramkarka przyznaje, że pozostaje lojalna PSG

Lyon?

„Propozycja była, ale odrzuciłam, bo uznałam, że nie mogłam zrobić tego swojemu sumieniu i kibicom PSG. Dostawałam później wiadomości „Kaśka, jak mogłaś, przecież takiej szansy się nie odrzuca!”. A ja przez siedem lat w Paryżu zyskałam taki szacunek ludzi, że nie mogłam tam przejść. Dla mnie relacje z kibicami są cenniejsze od złota. Nie mogłabym później spojrzeć w twarz ludziom, którzy dopingowali mnie przez te lata w Paryżu. To po pierwsze. A po drugie – przez te lata nakręcałam się tą rywalizacją, miałam Lyon za największego wroga i teraz miałabym założyć ich koszulkę? Wykluczone. Takich rzeczy się po prostu nie robi.”

Katarzyna Kiedrzynek w nowych barwach zadebiutuje w lipcu 2021. Życzymy powodzenia w nowych barwach. Jej pożegnanie z Paryżem zobaczycie poniżej.

Foto:  Twitter


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *