16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.41min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Keylor Navas

[VIDEO] Najlepsze parady bramkarzy

Niedawno za oficjalną stroną PSG zaprezentowaliśmy wam statystyczne podsumowanie sezonu 2019/20. Możecie przeczytać je TUTAJ. Dzisiaj przedstawiamy wam najlepsze parady bramkarskie w sezonie oraz małe podsumowanie występów goalkeeperów.

Numerem jeden był oczywiście Keylor Navas, który łącznie zagrał w 31 spotkaniach. Kostarykańczyk przepuścił do bramki 24 strzały rywali. Bardzo dobrze wygląda statystyka czystych kont. Łącznie bramkarz PSG zaliczył 17 spotkań na zero z tyłu, z czego bardzo ważne 5 w Lidze Mistrzów.

Numer dwa Sergio Rico miał na pewno większe apetyty na grę w barwach PSG. Hiszpan zadebiutował w lidze i zapisał się w historii francuskiej piłki będący pierwszym w historii hiszpańskim bramkarzem. Rico łącznie rozegrał osiem spotkań, ale tylko dwa w lidze oraz jeden w Lidze Mistrzów. Reszta występów przypada na niższe rundy pucharów Francji oraz Ligi. Na osiem spotkań, Rico w czterech zaliczył występ bez straty bramki. Łączna liczba wpuszczonych bramek wyniosła u Hiszpana sześć.

Trzecim bramkarzem PSG, który wystąpił w sezonie w barwach mistrzowskiej drużyn, był Polak-Marcin Bułka. Transfer z Chelsea do PSG odbił się szerokim echem w Polsce, ale im dłużej trwał sezon, tym mniej Marcina było w kadrze PSG na poszczególne spotkania. Polak miał nawet szykować się do odejścia z klubu na wypożyczenie. Bułka w sezonie zaliczył jedno spotkanie ligowe. Na plus dla bramkarza, że nie puścił w nim bramki. Bułka nie może być zadowolony, ponieważ jak sam przyznał oczekiwania były dużo większe.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *