Nasser Al-Khelaïfi

Nasser Al-Khelaifi: Ibrahimović zawsze był gotowy

Nasser Al-Khelaifi udzielił wywiadu France Football w którym wypowiedział się m.in. o dawnych gwiazdach PSG oraz wpływie jakie wywarły na klub i drużynę. Zobaczcie co miał do powiedzenia zarządzający PSG prezes. 

Myślę, że ze wszystkich zawodników, którzy dołączyli do PSG, największe zmiany mieliśmy w erze Zlata Ibrahimovica. Jego charakter, przywództwo, charyzma oraz umiejętność wywierania presji na współzawodników sprawiły, że wiele spraw poszło do przodu. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, ponieważ wiedział jak zmierzyć się z danym wyzwaniem.

Muszę również wspomnieć o Davidzie Beckhamie. Pomimo iż był tylko krótki czas w klubie, to miał wielki wpływ na jego zmianę. Ma w sobie wiele pokory, ciężko trenował, umiał odnaleźć się w każdej sytuacji. Wyróżnić chciałbym również jego wielką determinację, by osiągnąć sukces. Jego głód rywalizacji był bardzo duży.

Ostatnie okienko transferowe  zdominowały plotki mające łączyć PSG z Cristiano Ronaldo. W otoczeniu PSG słychać było głosy, które mówiły, że gra Portugalczyka w barwach paryżan jest wielkim marzeniem prezesa Khelaifiego. Podczas wywiadu prezes PSG wspomina napastnika z Turynu.

Rok w rok Cristiano Ronaldo udowadnia swoją determinację do wygrywania, niezwykłą siłę charakteru. Podziwiam jego osobę, ponieważ ma w sobie chęć do codziennej pracy i przekraczania swoich limitów. Podziwiam jego wielką mentalność, jest wielkim przykładem dla ludzi związanych ze sportem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *