21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.53min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nasser Al-Khelaïfi

Nasser Al-Khelaifi: Ibrahimović zawsze był gotowy

Nasser Al-Khelaifi udzielił wywiadu France Football w którym wypowiedział się m.in. o dawnych gwiazdach PSG oraz wpływie jakie wywarły na klub i drużynę. Zobaczcie co miał do powiedzenia zarządzający PSG prezes. 

Myślę, że ze wszystkich zawodników, którzy dołączyli do PSG, największe zmiany mieliśmy w erze Zlata Ibrahimovica. Jego charakter, przywództwo, charyzma oraz umiejętność wywierania presji na współzawodników sprawiły, że wiele spraw poszło do przodu. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, ponieważ wiedział jak zmierzyć się z danym wyzwaniem.

Muszę również wspomnieć o Davidzie Beckhamie. Pomimo iż był tylko krótki czas w klubie, to miał wielki wpływ na jego zmianę. Ma w sobie wiele pokory, ciężko trenował, umiał odnaleźć się w każdej sytuacji. Wyróżnić chciałbym również jego wielką determinację, by osiągnąć sukces. Jego głód rywalizacji był bardzo duży.

Ostatnie okienko transferowe  zdominowały plotki mające łączyć PSG z Cristiano Ronaldo. W otoczeniu PSG słychać było głosy, które mówiły, że gra Portugalczyka w barwach paryżan jest wielkim marzeniem prezesa Khelaifiego. Podczas wywiadu prezes PSG wspomina napastnika z Turynu.

Rok w rok Cristiano Ronaldo udowadnia swoją determinację do wygrywania, niezwykłą siłę charakteru. Podziwiam jego osobę, ponieważ ma w sobie chęć do codziennej pracy i przekraczania swoich limitów. Podziwiam jego wielką mentalność, jest wielkim przykładem dla ludzi związanych ze sportem.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *