Współpraca

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach do prowadzenia strony niezbędne jest wspomniane grono redakcyjne. Chcemy by najlepsi pod każdym względem, zaczynając od jakości, kończąc na szybkości przekazu informacji w Wasze ręce.

Poszukujemy osób na stanowiska redaktora, felietonisty, korektora oraz kompilatora.

Jeśli jesteś zainteresowany posadą na naszej stronie, musisz spełniać poniższe wymogi:
– minimum 15 lat;
– dyspozycyjność;
– stały dostęp do internetu;
– znajomość języka angielskiego lub francuskiego;
– nienaganna ortografia;
– umiejętność formułowania zdań
– ambicje.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam po więcej informacji na adres e-mail: [email protected]


REDAKTOR

Na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem aktualności na zagranicznych serwisach, które następnie tłumaczy. Wymagana kreatywność, bezbłędna ortografia i łatwość tłumaczenia tekstów z języka francuskiego, angielskiego (do wyboru). Dopuszczalna możliwość używania translatorów.


PUBLICYSTA

na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość języka obcego. Osoba ubiegąjąca się na to stanowisko powinna mieć „lekkie pióro” i obszerną wiedzą zwišzaną z PSG. Publicysta najczęściej korzysta z własnej wiedzy oraz wszelakich przemyśleń na aktualne tematy.


KOREKTOR

Osoba zajmująca to stanowisko zajmuje się korektą newsów. Wymagana przede wszystkim bezbłędna interpunkcja, ortografia, umiejętność odnalezienia ewentualnych błędów, no i mimo wszystko niezbędny jest czas do przeglądania świeżych aktualności.


KOMPILATOR

Od osoby zajmującej to stanowisko wymagamy inwencji twórczej, umiejętność posługiwania się programami (najlepiej Sony Vegas, jednak nie widzimy przeszkód, by posługiwać się Windows Movie Maker). Od kompilatora oczekujemy licznych kompilacji, na które sam zbierze odpowiednie materiały.