18.08.2024, g. 02:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
29dn.17godz.7min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Portugalia – Francja gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

W piątek, 5 lipca 2024 roku, o godzinie 21:00, na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu, rozegrany zostanie ćwierćfinałowy mecz Euro 2024 pomiędzy drużynami Portugalii i Francji. Spotkanie to przyciągnie uwagę fanów piłki nożnej, a transmisję z tego spotkania będzie można oglądać w telewizji i internecie.

Portugalia – Francja: gdzie oglądać?

Transmisję meczu Portugalia – Francja będzie można śledzić w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport, a stream online w internecie oferują Pilot WP, Canal+online, Megogo, sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport.

Portugalia – Francja: transmisja za darmo

Bezpłatna transmisja meczu Portugalia – Francja dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dzięki temu kibice będą mieli możliwość oglądania na żywo na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS, a także na smart TV i innych urządzeniach.

Portugalia – Francja: transmisja online

Mecz Portugalia – Francja można oglądać online na platformach płatnych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te serwisy oferują różnorodne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do bogatej oferty transmisyjnej, w tym także do najważniejszych wydarzeń piłkarskich:

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus”, który można nabyć w formie subskrypcji odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni lub jako jednorazową płatność za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » umożliwia dostęp do pakietu “Canal+” z kanałami TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » proponuje pakiet “Startowy” dostępny za 9,99 zł / 30 dni.

Dostęp do transmisji online jest możliwy zarówno przez dedykowane strony internetowe, jak i aplikacje mobilne, co umożliwia oglądanie meczu na komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze smart TV.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. OShuma / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *