28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.31min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

.PSG – Rennes typy i kursy bukmacherskie (07.11.2020)

Skupiając się nieco mocniej na rywalizacji we francuskiej Ligue 1, nie znajdziemy niestety opcji dotyczącej legalnego oglądania meczów na żywo. Mimo wszystkich tych przeciwności, liga ta ma nam jednak coś do zaproponowania. Wszystko, z czego możemy skorzystać dotyczy oczywiście konkretnych kursów i typów bukmacherskich.

Już za kilka dni naprzeciw siebie staną PSG oraz Rennes, a więc drużyny, które w tej kampanii znajdują się na czele całej stawki. O ile nie jest to zaskoczeniem w przypadku gospodarzy, to już podtrzymanie wysokiej dyspozycji sprzed kilku tygodni przez przyjezdnych może wzbudzać podziw. W poniższym artykule dotkniemy kursów bukmacherskich z wielu stron, a szczególnie pomocne okażą się w szczególności typy bukmacherskie na stronach STS oraz Fortuna.

PSG – Rennes typy bukmacherskie. Która drużyna jest faworytem?

Przy okazji pojedynku rozgrywanego na stadionie Parc des Princes, naszym obowiązkiem musi być wspomnienie o kursach bukmacherskich dotyczących przede wszystkim końcowego rezultatu. Zarówno zakłady bukmacherskie Fortuna, jak i STS, przewidują tutaj raczej łatwą przeprawę ostatniego finalisty Ligi Mistrzów.

Drużyna Paris Saint-Germain, a właściwie jej potencjalna wygrana, została oceniona po współczynniku na poziomie 1.30. Wskazuje on więc na łatwą przeprawę, choć niespodzianek w tej kampanii ligowej we Francji nie brakowało. W przypadku gości atrakcyjne może być zatem obstawienie podziału punktów. Na stronie i w aplikacji Fortuny, kurs na taki obrót spraw wynosi 6.10.

Jakie kursy bukmacherskie wystawili bukmacherzy?

Mówiąc nieco więcej o rywalizacji PSG oraz Rennes, grzechem byłoby pominięcie kwestii opartej na bardziej szczegółowych zdarzeniach. One także wyglądają korzystniej dla ekipy ze stolicy Francji, aczkolwiek, nie w każdym przypadku przewaga jest aż tak znaczna.

W przypadku drużyny Rennes, powinniśmy pochylić się bardziej nad typami bukmacherskimi dotyczącymi zdobyczy bramkowych. Firma Fortuna w swojej aplikacji mobilnej przewiduje, że obie ekipy strzelą w tym spotkaniu przynajmniej jednego gola. Takie zdarzenie zostało ocenione po liczbie 2.42. Patrząc na ostatnie kilka meczów, wydaje się to bardzo prawdopodobne, ponieważ goście strzelają praktycznie w każdym meczu.

Jeśli chodzi zaś o PSG, to w zakresie strzeleckim, świetnie zarysowuje się perspektywa zdobycia przez nich więcej niż trzech bramek. Podopieczni Thomasa Tuchela strzelili w dziewięciu meczach już ponad dwadzieścia goli, a więc kurs 1.75 na stronie STS, nie może zbytnio zaskakiwać.

PSG – Rennes kursy bukmacherskie

PSG (1) Remis (X) Rennes (2)
Fortuna 1.50 4.75 6.10
STS 1.47 4.75 6.30
Betclic 1.52 4.70 6.20
Betfan 1.50 4.50 6.10
LVBET 1.47 4.85 6.40
PZBuk 1.47 4.75 6.25
Totolotek 1.45 4.90 6.40
Superbet 1.55 5.00 7.00

fot. shutterstock.com / Ververidis Vasilis


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *