24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.37min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

KONKURS! Do wygrania koszulka PSG.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie taka o to koszulka ufundowana przez sklep Zgoda FC:

https://www.zgodafc.pl/m-j-psg-ss-poly-rplca-top-bq8358-612.html

Co trzeba zrobić, by ją wygrać?
Odpowiedz na pytanie w komentarzu:

Jaki piłkarz byłby najlepszym wzmocnieniem dla PSG?

 

 

Opisz dlaczego tak sądzisz, dodaj jakieś ciekawostki na temat zawodnika. Wszelka inwencja będzie doceniona!

Liczymy na Waszą kreatywność, ale i merytoryczne odpowiedzi.
Konkurs potrwa do 20.04.2020r.
Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu Zgoda FC na Facebooku, warto bo często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocjach, pamiętajcie też o kodzie zniżkowym na -15%.

Wyniki opublikujemy wieczorem 20.04.2020

Pozdrawiamy, redakcja PSGONLINE.pl !!


6 Comments

 1. Mateusz Smyk Reply

  Moim zdaniem bardzo dobrym wzmocnieniem dla naszego zespołu byłbym Steven Bergwijn. Jest to młodziutki 22 letni holenderski piłkarz, aktualnie występujący w Tottenhamie. Przeszedł tam nie dawno ale może za rok lub 2 a nawet wcześniej mógłby do nas trafić. Gra głównie na Lewej stronie jako lewy napastnik i mógłby zastąpić Mbappe w razie gdyby Kylian opuścił Les Parisiens. Zdobył 2 bramki w 5 występach, może to nie dużo ale zawodnik jeszcze młody i ma ogromny potencjał! W Premier League rozegrał łącznie 418′ minut, do tego nie ma jeszcze ani jednej czerwonej kartki. Bergwijn może stać się gwiazdą światowego formatu!

 2. Wojciech Kryziński Reply

  Moim zdaniem najlepszym wzmocnieniem byłby młody Rodrygo z Realu Madryt jest to zawodnik bardzo utalentowany pokazywał to wiele razy w koszulce realu a ma zaledwie 19 lat. Jest to zawodnik który ma za sobą udane występy w Lidze Mistrzów w których dorównywał innym gwiazdom zespołu z Madryty a w meczu z Galatasaray został najlepszym zawodnikiem strzelając 3 bramki. Uważam że mógłby pomóc nam w wygraniu UEFA Champions League co jest dla PSG i myśle że dla każdego fana marzeniem. Na dodatek według mnie Odnalazłby się on w szatni klubu ponieważ był by to kolejny Brazylijczyk w zespole.

 3. Władysław Pohorecki Reply

  Moim zdaniem najlepszym wzmocnieniem był by Serge Aurier powrót tego zawodnika był by miłą informacją dla jego sympatyków na Parc des Princes a sam zawodnik przykłada sentyment do naszego klubu o czym informował w wywiadzie w którym stwierdził chęć powrotu do PSG.
  Aurier jest bardzo dobrym obrońcom, silnym fizycznie oraz dobrze pokazującym się również w ofensywnych akcjach. W tym sezonie jest bardzo ważną postacią w Tottenhamie i rozgrywa naprawdę dobre mecze. Wzmocnienie tej pozycji było by potrzebne ponieważ cały czas nie pewna jest przyszłość Meuniera. Warto wspomnieć jeszcze, że reprezentat Wybrzeża Kości Słoniowej ma 27 lat co oznacza że może nam zapewnić jeszcze dużo sezonów solidnej gry.

 4. CypisIT Reply

  Thomas Partey.
  Rozegrał ponad 20 spotkań w LaLiga w trzech kolejnych sezonach, ale trudno mu było przekonać Diego Simeone o swoim talencie. Emerytowany obecnie Gabi był ostoją Atletico do 2016/17, a następnie został zastąpiony przez Rodriego z Man City w sezonie 2018/19, a więc ​​Thomas miał poważną konkurencję, próbując zdobyć pozycję głównego pomocnika Atleti.
  Zatem sezon 2019/20 to być może sezon, w którym Cholo na dobre przekonał się o wartości tego zawodnika.

  Przede wszystkim Simeone wymaga od swoich graczy niesamowitego wysiłku obronnego. Thomas daje przykład innym graczom zespołu. Patrząc na mapę jego czasu spędzonego na poszczególnych fragmentach boiska, widzimy, że defensywny wysiłek Thomasa to nie tylko wysoka skuteczność, ale ogromny zasięg w którym się porusza. Od flanki do flanki, od bramki do bramki, Thomas ma atletyczną budowę ciała, która pozwala odwiedzić jego stopom każde źdźbło trawy na boisku. Ghańczyk jest także doskonały w odbiorze piłki – dla środkowego pomocnika, poza tym wykonuje 2,49 celnego uderzenia na 90 minut i jest dryblowany średnio raz na 90 minut – to są liczby na najwyższym światowym poziomie.

  Thomas Partey w ostatnim sezonie jawił się jako jeden z najbardziej kompletnych pomocników w Europie. A dzięki zgłoszonej klauzuli o wykupie wynoszącej 42 miliony funtów, tacy wielcy gracze jak Arsenal i Man Utd są zainteresowani podpisaniem z nim kontraktu.
  Wszystkie te powody są doskonałym świadectwem tego, dlaczego miałby ten gracz trafić do PSG. Nie tylko ze względu na swoje umiejętności, ale przede wszystkim na stosunek jakości do ceny jaką trzeba byłoby za niego wyłożyć, co przy obecnych przepisach finansowego Fair Play pozwoli na zakup oprócz Parteya większej ilości jakościowych zawodników.

 5. Przemysław Kalisz Reply

  Dobrym wzmocnieniem był by Serge Gnabry ten niemiecki zawodnik ma 24 lata i jest talentem światowego formatu ja osobiście uważam ze za pare lat może stać się jednym z lepszych zawodników na świecie jego statystyki dla Bayernu w tym sezonie są bardzo dobre strzelił on 11 bramek i zanotował 9 asyst w 23 meczach czym przekonał Flicka że zasługuje na pierwsze miejsce w składzie Bawarczyków i ostatnimi czasy został ogłoszony najlepszym duetem w Europie wraz z Robertem Lewandowskim. Jego mocnymi stronami są strzały z dystansu oraz rozgrywanie piłki w środku pola Gnabry ma również bardzo dobry drybling piłka klei mu się do nogi i nie straszne mu jest przejść paru zawodników schodząc ze skrzydła tak naprawdę wydaje mi się ze jego jedyną słabą stroną są pojedynki powietrzne. Uważam ze ten zawodnik odnalazł by się swoim stylem gry w naszej drużynie oraz mógł by nam pomóc w wielu sukcesach a za pare lat stać się czołową postacią w PSG
  Warto podkreślić również to, że Niemiec może grać także na szpicy i mając go w składzie nie musieli byśmy obawiać się o przyszłość Icardiego która cały czas jest niepewna. Był by to kolejny dobry ofensywny zawodnik na Parc des Princes dzięki czemu mogli byśmy spisywać się jeszcze lepiej w rozgrywkach europejskich.

 6. r.ruszewski Post author Reply

  Dziękujemy za udział w konkursie, frekwencja była większa niż w poprzednich konkursach! Zdaniem redakcji najlepszym komentarzem popisał się użytkownik o loginie CypisIT który zręcznie zestawił ze sobą sytuację gracza w obecnym klubie oraz jego statystyki i warunki na których miałby przejść do klubu. Według nas Thomas byłby rewelacyjnym wzmocnieniem i zgadzamy się ze zwycięzcą konkursu.

  Zapraszamy do kolejnego konkursu w maju!

  Prosimy zwycięzcę o kontakt na maila [email protected] w celu ustalenia rozmiaru koszulki i adresu do wysyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *