21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.5min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Keylor Navas

Zmiany w bramce PSG? André Onana zostanie numerem 1?

André Onana-bramkarz obecnie reprezentujący Ajax Amsterdam ponownie znalazł się na liście celów transferowych dyrektora sportowego PSG Leonardo. Zdaniem L’Équipe transfer możliwy będzie w letnim okienku transferowym.

Szukanie młodego zdolnego rozpocznie się w Holandii?

André Onana miał przekazać holenderskim działaczom, iż jest skłonny poszukać nowych wyzwań w swej karierze zawodnika. W kontrakcie zawodnika nie ma klauzuli wykupu. Szacuje się, że kwota 30 milionów Euro będzie wystarczająca, by bramkarz zmienił klub. Pierwsze kontakty z PSG zostały nawiązane zeszłego lata, ale wtedy transfer nie doszedł do skutku.

Obecnie Onana pasuje do planów transferowych PSG, ponieważ zdaniem L’Équipe, paryżanie chcieliby pozyskać młodego bramkarza, który ma potencjał na zostanie międzynarodową gwiazdą. Dyrektor sportowy Leondardo chętniej spogląda na Mediolan. W osobie bramkarza Milanu Donnarummy widział zastępcę Navasa.

Zmiany na pozycji numer dwa przesądzone?

W Paryżu, jeśli chodzi o bramkarzy, ich kontrakty-szykuje się bardzo gorące lato. Numerem jeden jest Keylor Navas. Zmiany mają dotyczyć pozycji numer dwa bądź też wzmocnienia rywalizacji o pozycję pierwszego bramkarza w ekipie mistrzów Francji.

Spekulacje mówią o tym, iż PSG nie będzie aktywować klauzuli Sergio Rico. Hiszpański bramkarz prawdopodobnie opuści klub wraz z nowym sezonem. Wątpliwy jest również powrót do drużyny Alphonse Areoli, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Realu Madryt. Królewscy nieoficjalnie przekazali informację, iż nie mają zamiaru aktywować klauzuli wykupu Francuza, ale zainteresowane sprowadzeniem bramkarza mają być kluby z wysp.

Dla Areoli byłaby to również szansa na włączenie się do walki o wyjazd z kadrą na Euro2021. Aktualnie stracił on miejsce na pozycji trzeciego bramkarza.


One Comment

  1. Pawel Reply

    Bramkarza kupiły z Ajaxu za 40mln?, a Rico to dobry bramkarz za grosze, zostawiłbym Rico, kupno nowego bramkarza, bez sensu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *