RMC Sport: PSG otwarte na negocjacje z Cavanim

W ostatnich dniach z obozu Paris Saint-Germain docierają do nas coraz to lepsze informacje. Oprócz wyraźnych postępów w kwestii rekrutacji nowych zawodników media donoszą, iż kierownictwo mistrza Francji jest gotowe negocjować warunki nowej umowy z Edinsonem Cavanim.

Od dłuższego czasu głośno mówiło się na temat potencjalnego odejścia Urugwajczyka, na którego miejsce miałby wskoczyć Antoine Griezmann z Aletico. Sytuacja zmieniła się jednak diametralnie w momencie, w którym szeregi zarządu zasilił Leonardo. To właśnie za jego rządów El Matador trafił do Parku Książąt i to on ma być tym, który zatrzyma go tu na kolejne lata.

Pomimo wieku Cavani wciąż pozostaje światowej klasy graczem i gwarantem co najmniej 20 bramek w sezonie. Chęć jego usługami wyraziły już rzekomo Chelsea czy Manchester United.

Autor: K. Dziadek

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

3 thoughts on “RMC Sport: PSG otwarte na negocjacje z Cavanim

  Marcel

  (12 czerwca 2019 - 23:58)

  Cavani musi zostać. Robi się coraz starszy i jego rola powinna być coraz mniejsza, ale zostać musi.

  szwagier

  (13 czerwca 2019 - 12:45)

  Przedłużyć z nim kontrakt, a nie pozbywac sie napastnika , by wydać na nowego 100mln, my musimy gdzie indziej szukać wzmocnień

  Krzyma6

  (14 czerwca 2019 - 10:54)

  Uwielbiany przez kibiców, doświadczony zawodnik. Dużo zależy od sytuacji napastników w zespole, czy ktoś odejdzie, czy zostaną wszyscy ( zdrowie Neymara) itd. Bardzo ważne, aby na innych pozycjach defensywnych nastąpiło zrównoważenie sił drużyny.

Komentarze są wyłączone.