10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.21min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

RMC Sport: PSG otwarte na negocjacje z Cavanim

W ostatnich dniach z obozu Paris Saint-Germain docierają do nas coraz to lepsze informacje. Oprócz wyraźnych postępów w kwestii rekrutacji nowych zawodników media donoszą, iż kierownictwo mistrza Francji jest gotowe negocjować warunki nowej umowy z Edinsonem Cavanim.

Od dłuższego czasu głośno mówiło się na temat potencjalnego odejścia Urugwajczyka, na którego miejsce miałby wskoczyć Antoine Griezmann z Aletico. Sytuacja zmieniła się jednak diametralnie w momencie, w którym szeregi zarządu zasilił Leonardo. To właśnie za jego rządów El Matador trafił do Parku Książąt i to on ma być tym, który zatrzyma go tu na kolejne lata.

Pomimo wieku Cavani wciąż pozostaje światowej klasy graczem i gwarantem co najmniej 20 bramek w sezonie. Chęć jego usługami wyraziły już rzekomo Chelsea czy Manchester United.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

3 Comments

  1. szwagier Reply

    Przedłużyć z nim kontrakt, a nie pozbywac sie napastnika , by wydać na nowego 100mln, my musimy gdzie indziej szukać wzmocnień

  2. Krzyma6 Reply

    Uwielbiany przez kibiców, doświadczony zawodnik. Dużo zależy od sytuacji napastników w zespole, czy ktoś odejdzie, czy zostaną wszyscy ( zdrowie Neymara) itd. Bardzo ważne, aby na innych pozycjach defensywnych nastąpiło zrównoważenie sił drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *