01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.5godz.52min.
13.25 X3.80 22.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Decydujące spotkanie w sprawie De Ligta

Paris Saint-Germain dokłada wszelkich starań, aby ostatecznie sfinalizować transakcję z udziałem Matthijsa De Lighta, który ma stanowić filar defensywy Paryżan w nadchodzących latach.

Do Paryża w ostatnich godzinach przybył agent Holendra – Mino Raiola, który ma negocjować ostatnie szczegóły transferu. Zawodnik Ajaxu Amsterdam otrzymał propozycję kontraktu opiewającego na 10 milionów euro netto za sezon oraz 5 milionów euro możliwe do uzyskania w różnego rodzaju bonusach. Oferta PSG zdecydowanie przebija tę złożoną przez FC Barcelonę, która oferowała 7 milionów euro oraz 3 miliony euro w bonusach.

Jednocześnie uwagi wymaga fakt, iż 19-latek wielokrotnie podkreślał, że decydujące znaczenie w kwestii potencjalnego transferu będzie miała przede wszystkim gwarancja gry w pierwszym składzie. O ile w Barcelonie byłoby to zdecydowanie trudniejsze, o tyle w Paris Saint-Germain miałby łatwiejszą drogę do wyjściowej jedenastki.

Wydaje się, że ostateczne domknięcie całej operacji nastąpi w najbliższych dniach. Zwłaszcza dlatego, że zależy na tym Leonardo, którego powrót na Parc des Princes ma zostać ogłoszony w iście mistrzowskim stylu wraz z przeprowadzeniem wielkiego transferu.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

7 Comments

  1. Thieux71 Reply

    Czytałem gdzieś, że jeśli się uda dogadać, to chcą go zakontraktować w lipcu, na nowy okres rozliczeniowy FFP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *