21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.32min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Przyszłość Timothy’ego Weaha pod znakiem zapytania

Młody, utalentowany i perspektywiczny… Timothy Weah posiada wszystkie cechy potrzebne, by zrobić karierę na wielkiej scenie piłkarskiej. Wiele wskazuje jednak na to, iż 19-latek będzie szlifował swoje umiejętności poza Parc des Princes. Po półrocznym wypożyczeniu Amerykanin powrócił do Paryża. Na jak długo?

„Sports Illustrated” donosi, iż syn legendarnego George’a Weaha jest bliski opuszczenia szeregów „Les Parisiens”. Choć wiele wskazywało na to, iż Timothy po raz kolejny uda się na wypożyczenie, to amerykański dziennik informuje, jakoby szefostwo mistrza Francji negocjowało z Lille warunki transferu definitywnego, opiewającego na kwotę 10 milionów €.

Weah miałby zostać alternatywą za Nicolasa Pepe, który w obliczu ogromnego zainteresowania swoją osobą najprawdopodobniej opuści Ligue 1.

Przez ostatnie pół roku 19-latek reprezentował barwy Celticu. W tym czasie zdołał wystąpić w 16 spotkaniach, a także zanotować cztery trafienia i jedną asystę. Chęć regularnej gry i większej liczby minut może być zatem głównym czynnikiem domniemanego transferu.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *