20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.9min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Trendy w zakładach sportowych, które mają być śledzone w 2024 roku

Warto zacząć od tego, że koncepcja zakładów sportowych jest dość zmienna – to, co było u szczytu popularności w jednym sezonie, szybko traci na znaczeniu w innym. Niemniej jednak można zauważyć pewne trendy, które zostaną wzmocnione w niedawno rozpoczętym roku 2024. Niektóre z tych trendów już się pojawiły, a gracze wierzą, że staną się dominujące w nadchodzącym sezonie. W każdym razie bukmacher MostBet nadal konkuruje ze sobą, aby przedstawić graczom jak najlepsze oferty.

Gwałtowny wzrost popularności e-sportu podczas ograniczeń kwarantanny

W obecnej sytuacji, gdy wiele krajów dotkniętych jest pandemią koronawirusa, a miliony mieszkańców zmuszonych jest do pozostania w domach, jedną z niewielu dostępnych dyscyplin sportowych jest e-sport. W przeciwieństwie do meczów „na żywo”, które były nieustannie przekładane i odwoływane, sportowcy e-sportowi mogą brać udział w turniejach bez wychodzenia z domu. Popularności e-sportowi dodaje również fakt, że można grać za pomocą smartfonów, tabletów i komputerów PC. Co więcej, stale wydawane są nowe gry, a stare są regularnie aktualizowane.

Śledzenie gracza

Zjawisko to nie stało się jeszcze głównym nurtem, ale szybko zyskuje na popularności w 2024 roku. Jego istota polega na tym, że niektórzy gracze mogą śledzić informacje o kondycji fizycznej i aktywności innych online, co ostatecznie pomaga podejmować właściwe decyzje w grach. Uzyskanie takich danych jest dość proste, ponieważ wiele osób ma obecnie urządzenia do monitorowania kondycji, z którymi prawie się nie rozstaje. Urządzenia te zbierają informacje, które mogą być przydatne przy obstawianiu. Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi wiadomościami na ten temat, możesz to zrobić w sekcji aktualności.

Zakłady w ostatniej chwili

Wielu graczy online z powodzeniem stosuje tę taktykę, a w najbliższej przyszłości stanie się ona jeszcze bardziej popularna. Teraz ludzie mogą obstawiać zakłady kilka minut po rozpoczęciu meczu, a nawet bliżej jego zakończenia. Przyczyniają się do tego najnowsze osiągnięcia technologiczne. Na przykład większość bukmacherów dostosowała się do graczy, umożliwiając im obstawianie w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub laptopa.

Oprócz zapracowanych osób, trend ten przyciąga również nowicjuszy. Zazwyczaj wątpią oni w trafność swoich przewidywań, dopóki mecz nie zbliża się do ostatnich minut. A obstawiając w ostatniej chwili, mogą wcześniej przestudiować grę, a następnie polegać na jednym lub drugim wyniku, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.

Darmowe zakłady i bonusy pomagają początkującym graczom

Darmowe zakłady i bonusy można śmiało nazwać najbardziej ekscytującymi trendami niedawno rozpoczętego roku. Pozwalają one graczom obstawiać zakłady bez ryzykowania ciężko zarobionych pieniędzy. Wielu bukmacherów aktywnie wykorzystuje ten trend, regularnie oferując swoim nowym i lojalnym graczom darmowy zakład.

Jest to korzystne dla początkujących graczy, ponieważ mogą teraz zapoznać się z witryną bukmacherską bez żadnego ryzyka finansowego, ale gracze powinni zachować ostrożność podczas korzystania z bonusów i wybierania darmowych zakładów. Muszą wziąć pod uwagę, że ich potencjalny dochód może podlegać różnym wymogom obrotu zgodnie z warunkami zasobu online.

Strony bukmacherskie zwiększają liczbę transmisji na żywo

Wiele witryn zaczęło prowadzić transmisje online, zapewniając swoim użytkownikom przydatne doświadczenie. Pomimo faktu, że transmisje meczów na żywo są wykorzystywane od wielu lat, niektórzy bukmacherzy wprowadzili możliwość obstawiania na żywo po rozpoczęciu meczu. To z kolei znacznie zwiększa szanse na wygraną.

Podsumowując, warto dodać, że w nadchodzącym roku można spodziewać się jeszcze więcej w świecie zakładów sportowych, a technologia w dużej mierze napędza większość nowych trendów. Dlatego gracze muszą być zawsze świadomi pojawiających się trendów, aby poprawić swoje wrażenia z gry.

Czym jest podwójna szansa w zakładach?

Obecnie zarówno duzi, jak i mali bukmacherzy oferują szeroką gamę zawodów sportowych do obstawiania. Jedną z najpopularniejszych opcji w zakładach jest zakład podwójnej szansy.

Kluczowe cechy podwójnej szansy:

Podwójna szansa (wynik) to zakład postawiony na dwa z trzech możliwych wyników danego wydarzenia sportowego. Wielu graczy preferuje ten rodzaj zakładu, ponieważ zapewnia on zabezpieczenie i ostatecznie szansę na wygraną. Bukmacherzy celowo obniżają kursy, aby uchronić się przed dużymi stratami finansowymi.

Warto dodać, że zakłady z podwójną szansą są zawierane wyłącznie w drużynowych zawodach sportowych, w których wynik może zakończyć się zwycięstwem pierwszej lub drugiej drużyny albo remisem. Ten rodzaj zakładu nie jest odpowiedni dla sportów indywidualnych, w których tylko jeden zwycięzca jest określony zgodnie z zasadami gry. Kategoria ta obejmuje również tenis i koszykówkę z hokejem.

Do oznaczenia każdego z możliwych wyników meczów używane są symbole 1X, X2 i 12. Reprezentują one następujące elementy:

  • 1X – pierwsza drużyna wygra lub padnie remis. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na przewidywania bukmacherów dotyczące piłki nożnej i hokeja, gdzie trudno z góry przewidzieć, kto zostanie faworytem.
  • X2 – mecz zakończy się remisem lub wygra druga drużyna. Ta opcja działa również najlepiej w przypadku piłki nożnej lub hokeja.
  • 12 – pierwsza lub druga drużyna wygra. W tym przypadku nie może być remisów, ponieważ kluczowym warunkiem jest obecność zwycięzcy.

Podwójny wynik 1X, X2 lub 12 jest najbardziej odpowiedni dla meczów, w których przeciwnicy są wyrównani. Istotną zaletą takich zakładów jest pokrycie dwóch z trzech możliwych wyników. Ważne jest jednak, aby nie zapominać o celowo obniżonych kursach. Więcej interesujących informacji na temat innych sposobów zarabiania pieniędzy na zakładach bukmacherskich można znaleźć w sekcji artykułów.

Jak można wygrać obstawiając zakłady podwójnej szansy?

W opisanym powyżej scenariuszu obstawiający, podobnie jak w przypadku każdego innego zakładu, nie mogą być w stu procentach pewni swojego zwycięstwa, ponieważ taka jest istota gry. Problematyczne jest przewidzenie wyniku wydarzenia sportowego z wyprzedzeniem. Wielu graczy, chcąc zmaksymalizować swoje szanse na sukces, stosuje różne strategie w tego typu zakładach.

Aby określić najkorzystniejszą opcję postawienia zakładu, najlepiej przeanalizować wszystkie wcześniejsze mecze pomiędzy rywalizującymi drużynami. Należy wziąć pod uwagę sytuacje, w których przeciwnicy grają na równych warunkach, a także te, w których jeden wyraźnie pozostaje w tyle za drugim. Jeśli jest bardzo mało danych na temat przebiegu mistrzostw, a obstawiający nie ma dużego doświadczenia w tej kwestii, lepiej powstrzymać się od udziału w takich zakładach.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *