10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Luis Enrique: Nie możemy tracić punktów

Luis Enrique oraz pomocnik Lee Kang-In zabrali głos po spotkaniu z Reims. Paryżanie kolejny raz nie wygrali ligowego spotkania, ale ich przewaga w tabeli nadal jest bardzo duża nad rywalami. Oto co powiedział trener oraz pomocnik PSG.

Luis Enrique:

„Zawsze jest ciężko po spotkaniach w Lidze Mistrzów wrócić do ligi, ale teraz czekają nas już tylko takie spotkania. Reims to dobry zespół i nie mam co do tego wątpliwości. Mieliśmy swoje szansę na wygranie tego spotkania, żałuję, że nie udało się wyjść na prowadzenie. Liga jest bardzo ważna dla nas i nie możemy trafić punktów. Chcemy wygrać mistrzostwo i musimy to zrobić jak najszybciej. Z tego spotkania podobało mi się nastawienie zespołu. Kibice byli wspaniali i widać było sporo zaangażowania i wsparcia z ich strony. Musimy być jednak gotowi wygrywać każde spotkanie, ponieważ taka jest rola PSG. Nie ma miejsca na relax i spokojne granie. Na wakacje jest czerwiec i tego musimy się trzymać, ponieważ zespół chce wygrywać wszystko co jest możliwe do wygrania.”

Lee Kang-In:

„Przed spotkaniem wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie. Przygotowaliśmy się, by zgarnąć trzy punkty, ale nie byliśmy w stanie. Musimy ciężko trenować w kolejnych tygodniach i zgarnąć trzy punkty w lidze. Każdy z nas stara się codziennie na treningach dawać maksa, wszyscy są zaangażowani i gotowi do grania. Myślę, że to ważne w kontekście rotacji, którą trener stosuje. Dla nas najważniejsze jest to, że wszyscy są do grania.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *