25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.17godz.55min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Od zera do bohatera – filmowi zwycięzcy

Tak to już jakoś mamy, że bardzo lubimy historie, gdy ktoś bez szans nagle wygrywa najważniejsze rozgrywki, puchary. Tak też było między innymi z Leicester City, które sensacyjnie wygrało Premier League. Każdy z nas może wykorzystać proponowany przez bonus za rejestrację bez depozytu 2022 i wygrać z niego duże kwoty. Historie od zera do bohatera są często pokazywane na szklanym ekranie. Postanowiliśmy wybrać te produkcje, które pokazują niewiarygodne sytuacje.

Rocky

Rocky to jeden z najbardziej znanych filmów sportowych, który doczekał się 10 nominacji do Oscara i zdobył 3 statuetki, w tym dla najlepszego filmu. Jego bohaterem jest Rocky Balboa, leworęczny bokser, który od lat nie radzi sobie w życiu. Nie poprowadził swojej kariery w dobrym kierunku, dorabia u lokalnego mafioso. Pewnego dnia los się do niego jednak uśmiecha. Apollo Creed, mistrz świata wagi ciężkiej, traci nagle z powodu kontuzji swojego najbliższego przeciwnika. Postanawia wybrać kogoś mało znanego, aby dać mu szansę walki o tytuł. I w ten oto sposób jego wybór pada na Rocky’ego. Mało komu znany bokser może stać się bohaterem Filadelfii.

Filmy

Potężne kaczory

Gordon Bombay to niedoszła gwiazda hokeja, która pracuje teraz jako prawnik. Pewnego dnia zostaje zatrzymany za jazdę po pijaku. Mężczyzna zostaje skazany na prace społeczne, a dokładniej, ma poprowadzić jedną z lokalnych drużyn hokejowych. Ta składa się z grupy najgorszych graczy, prawdziwej mieszanki wybuchowej. Choć początkowo współpraca między nimi nie układa się zbyt dobrze, to jednak niedługo potem zespół zaczyna odnosić pierwsze sukcesy. Potężne kaczory doczekały się całej trylogii.

Gol

Santiago Munez to nielegalny meksykański emigrant w Stanach, którego wielką pasją jest piłka. Tego samego zdania nie podziela jego ojciec, zdaniem którego do sukcesu można dojść tylko poprzez ciężką pracę fizyczną. Któregoś dnia podczas lokalnego meczu Santiago zostaje zauważony przez Glena, byłego piłkarza Newcastle United. Uruchamia on swoje znajomości i zaprasza chłopaka na testy do Anglii. Santi choć początkowo ma spore problemy, zaczyna błyszczeć na boisku w drużynie rezerw, czym zwraca na siebie uwagę trenera pierwszej drużyny.

Major League

Baseballowy klub Cleveland Indians zyskuje nową właścicielkę, która chce doprowadzić do jego ruiny. Jeśli jej się to uda, to przeniesie zespół do Miami. Z tego też powodu angażuje najgorszych graczy, takie osoby, które już dawno mają za sobą najlepsze czasy. Wszystko początkowo idzie zgodnie z planem, jednak niedługo potem zawodnicy dowiadują się o prawdziwych planach właścicielki. To też sprawia, że zaczynają wygrywać mecz za meczem. Film łącznie doczekał się 3 odsłon.

Eddie

Edwina „Eddie” Franklin to niezwykle zagorzała fanka zespołu New York Knicks. Jej drużyna niestety od lat nie radzi sobie zbyt dobrze. Nowym właścicielem zespołu zostaje William „Wild Bill” Burgess. Nie jest on zadowolony z postawy swojego trenera. Podczas jednego z meczów organizuje konkurs, do którego zaprasza Eddie. Jeśli trafi do kosza z połowy boiska, to na drugą połowę zostanie trenerem drużyny. Udaje się to kobiecie, a Will postanawia zatrudnić ją na stałe. Choć oczywiście wydaje się to niedorzecznym pomysłem, to jednak wkrótce Eddie będzie musiała zmierzyć się z rosłymi mężczyznami.

Wśród innych ciekawych produkcji w tym zakresie wymienić możemy: Wojownika z 2011 roku, Podkręć jak Beckham, Czarodziejskie buty Jimmy’ego, Kiedy nadejdzie sobota, Rudy, Boisko bezdomnych, boisko szczęścia.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *