21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.9min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Galtier Christophe

Christophe Galtier i Mukiele po spotkaniu z Reims

Christophe Galtier oraz Mukiele podsumowali sobotnie spotkanie PSG. Paryżanie zdobyli punkt z Reims, więc nie można mówić o pełnym zadowoleniu.Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz napastnik PSG

Christophe Galtier:

„Meczy był pełen nerwów. Rywale grali z dużą intensywnością i mocno się męczyliśmy w tym spotkaniu, nawet biorąc pod uwagę nasze szansa na bramkę w pierwszej połowie. Momentami za bardzo pchaliśmy się do przodu całym zespołem i rywale bardzo łatwo znaleźli lekarstwo na nasze zapędy. Nie byliśmy w stanie znaleźć rozwiązania, które dałoby nam bramkę. Dostaliśmy czerwoną kartkę i bardzo jej żałuje, ponieważ dużą część spotkania musieliśmy grać 10vs11 a przy tej ilości spotkań każde dodatkowe obciążenie nie jest nam potrzebne. W drugiej połowie graliśmy lepiej, ale ciągle czegoś nam brakowało. Rozumiem, że mieliśmy zmiany w pierwszej 11-stce, i zawodnicy mogli nie mieć tyle zrozumienia co zwykle, ale w drugiej połowie lepiej to wyglądało. Nie wydaje mi się byśmy zasłużyli na wygraną, więc remis chyba jest sprawiedliwy.”

Nordi Mukiele:

„Odłóżmy na bok sędziowanie i pomówmy o grze. Ta nie była w 100% dobra w naszym wykonaniu, ale mamy remis. Nie jestem zadowolony z wyniku, powinniśmy mieć więc sytuacji, więcej ich kreować. Trzeba zacząć myśleć o kolejnej grze i tym co można poprawić w ofensywie oraz defensywie. Najważniejszą sprawą jest jednak regeneracja przed kolejnym spotkaniem w LM.”

 

 

 

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *