17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.19min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Strategie bukmacherskie dla początkujących

Jeśli szukasz informacji o zakładach sportowych online, musisz dowiedzieć się o podstawach, takich jak czytanie linii i gdzie obstawiać. Możesz również znaleźć informacje na temat technik i systemów zakładów.

Dzięki temu artykułowi nauczysz się kilku prostych strategii zakładów sportowych. Każdy z nich jest ważnym krokiem w budowaniu całego systemu, który ostatecznie może przynieść korzystne ci wyniki.

Zacznij od małych zakładów

Zajmie ci chwilę, aby dowiedzieć się, jak dokonywać zakładów sportowych. Oczywiście niektórzy gracze znajdują zwycięskie strategie szybciej niż inni, ale istnieje również krzywa uczenia się, dzięki której znajdziesz najlepsze zakłady sportowe.

Jeśli masz ograniczoną ilość pieniędzy, które możesz wykorzystać do obstawiania zakładów, pomogą ci w tym polskie kasyna, nie popełniaj błędu stawiając za dużo na zakład, gdy wciąż uczysz się, jak wygrywać.

Koncentracja na małym obszarze

Zamiast obstawiać na wszystko, masz większą szansę na wybranie zwycięskich zakładów, jeśli koncentrujesz się na jednej rzeczy. Zamiast obstawiać mecze NFL, MLB, NBA i NCAA, skup się tylko na jednym sporcie.
Koncentrując się na małym obszarze, masz szansę zbudować bazę wiedzy, która pomoże Ci wybrać zwycięzców. Aby odnieść sukces, musisz zbudować jak najwięcej wiedzy o zespołach i graczach, na których obstawiasz. Jeśli jesteś w stanie zebrać i przeanalizować więcej danych niż osoby wyznaczające linie, osiągniesz punkt, dzięki którym możesz osiągnąć spójny zysk.

Dokonaj zakłady moneyline

Większość wydarzeń sportowych ma co najmniej dwie różne linie. Jedna z linii jest przeciwko zakładowi spread. Zakład przeciwko spreadowi ma spread punktowy, w którym jedna drużyna zdobywa punkty, a druga daje punkty.
Innym typem zakładów na linie jest linia pieniężna. W przypadku zakładu na linię pieniężną, musisz tylko wybrać drużynę, która wygra grę, aby wygrać zakład. W przypadku zakładów Moneyline kwota, którą musisz postawić, aby wygrać, jest zazwyczaj inna niż w przypadku zakładów spreadowych.

Zrozum stronniczość drużynową

We wszystkich dyscyplinach sportowych drużyna gospodarzy wygrywa więcej niż drużyna przyjeżdżająca. Dokładne wartości procentowe różnią się w zależności od sportu i sezonu na sezon. Większość ludzi wie o tym z oglądania meczów, ale niewielu rozumie, co oznacza stronniczość zakładów sportowych. Musisz zrozumieć, czym jest bias drużyny domowej i jak może to zaszkodzić twoim wynikom zakładów sportowych.
Aby rozpocząć swoją przygodę skorzystaj z najnowszych darmowych spinów za rejestrację bez depozytu 2022, dzięki temu wypróbujesz kasyno bez konieczności wpłacania depozytu.

Nie stawiaj na swoją ulubioną drużynę

Zamiast patrzeć na moje ulubione drużyny bez uprzedzeń, przestań obstawiać ich mecze. Wciąż możesz ich obserwować i kibicować im, ale nie próbuję obstawiać na nich w rozgrywkach.

Możesz postawić na swoje ulubione zespoły, jeśli chcesz, ale załóż oddzielny bankroll, aby to zrobić. Trudno jest kibicowi spojrzeć na swoją ulubioną drużynę i zawodników bez uprzedzeń, a ta stronniczość będzie Cię dużo kosztować.

Podsumowanie

Trudno jest zacząć zarabiać na zakładach sportowych, ale dzięki tym wskazówkom możesz postawić pierwsze kroki. Rozłożenie swojego bankrolla w taki sposób, aby można było obstawiać wiele gier, pozwoli Ci dłużej pozostać w akcji i pomoże Ci śledzić wyniki. Specjalizuj się w jednym obszarze, dowiedz się o uprzedzeniach, i postaw zakłady na swoje ulubione zespoły.

Jeśli nauczysz się i zaczniesz wskazówek z tego artykułu, twoje wyniki natychmiast się poprawią. Po opanowaniu tego, czego nauczyłeś się tutaj, kontynuuj naukę i testuj nowe rzeczy, aby poprawić swoje umiejętności.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *