28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.3min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Jak grać w gry slots

Gra na automatach online jest łatwa. Aby rozpocząć, wystarczy włożyć określoną liczbę monet (oczywiście wirtualne monety do gry slots), nacisnąć przycisk wirowania i poczekać na wynik.

Po obrocie możesz wygrać trochę pieniędzy, przejść do rundy bonusowej, jeśli jest to maszyna bonusowa, lub nie wygrać niczego za ten obrót. Możesz użyć więcej monet i zagrać ponownie.

Brzmi prosto, prawda? Ale jeśli grasz w ten sposób, możesz szybko stracić dużo gotówki.

Jeśli jesteś nowicjuszem w gry slots lub walczysz o wygraną na nich, ten przewodnik po automatach dla początkujących wyjaśni, jak grać online, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki.

Podstawy gry na automatach dla początkujących

Nie możesz się doczekać, aby nauczyć się podstaw? Oto kluczowe rzeczy, które musisz wiedzieć o automatach do gry, zanim zaczniesz grać, czy to w tradycyjnym kasynie, czy online.

Kołowrotki

Każdy automat składa się z szeregu bębnów. Liczba bębnów jest zawsze nieparzysta, a gry slots mają trzy, pięć, siedem, a nawet dziewięć bębnów.

Na każdym bębnie znajdują się różne ikony lub symbole. Możesz wygrać pieniądze, jeśli po zakręceniu bębnów zatrzymają się i wyrównają w sposób, który skutkuje zwycięską kombinacją na jednej lub kilku liniach wygrywających.

Linie wygrywające

Linia wypłat automatu do gry składa się z rzędów przechodzących przez bębny od lewej do prawej.

Linie wypłat mogą składać się z symboli, które znajdują się w tym samym rzędzie, lub mogą znajdować się w rzędach, które zmieniają się na bębnach. Gry slots mogą mieć od jednej do ponad 50 linii wygrywających.

Symbolika

Symbole na automacie do gry, które w istocie tworzą zwycięską kombinację obrazów na linii wypłat, są w pewien sposób związane z motywem automatu.

Na przykład automat do gry z motywem filmu przygodowego będzie zawierał postacie i inne obrazy z tego filmu, a automat do gry oparty na sporcie będzie zawierał obrazy związane z tematyką tego sportu.

Niektóre symbole mają określone właściwości i obejmują darmowe spiny, symbole Scatter, symbole Wild i bonusowe.

Często automaty oferują określoną liczbę darmowych zakręceń, jeśli dwa lub trzy z wyznaczonych symboli darmowych zakręceń pojawią się w jednej turze.

Symbole Wild są używane do uzupełniania linii wypłat, ponieważ mogą stać się dowolnym innym symbolem powiązanym z tabelą wypłat.

Symbole bonusowe zwykle wysyłają cię do rundy bonusowej, a symbole rozproszone mogą działać na różne sposoby. Mogą mieć wpływ na rozpoczęcie rund bonusowych lub możliwość wygrania darmowych spinów.

Jackpot

Aby zakwalifikować się do maksymalnej wypłaty na progresywnym automacie do gry, musisz postawić maksymalny zakład. Niemądrze jest grać na progresywnych gry slots, jeśli nie możesz sobie pozwolić na postawienie najwyższego zakładu.

Dla wielu graczy to, ile mogą wygrać za jednym trafieniem, jest dużym czynnikiem. Wielkość jackpota z pewnością może przyciągnąć miłośników automatów do gier.

Zwykle im wyższy jackpot, tym rzadziej automat do gry się opłaca i tym droższa jest gra. Dlatego też wielkość Twojego bankrolla odgrywa kluczową rolę.

Jeśli chcesz wygrać jackpot, będziesz potrzebować dużo gotówki, aby to zrobić.

Dzieje się tak, ponieważ w przypadku większości progresywnych maszyn musisz postawić maksymalny zakład, aby zakwalifikować się do jackpota.

Tabela wypłat

Przed rozpoczęciem gry na jakimkolwiek automacie przeczytaj powiązaną tabelę wypłat, która informuje, jaka kombinacja symboli spowoduje przejście do rundy bonusowej, trafienie zwycięskiej kombinacji lub zdobycie darmowych spinów.

Poinformuje Cię również, ile wygrasz w danej turze w zależności od kombinacji symboli i ile postawisz.

 


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *