10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Parimatch – zakłady sportowe od Parimatch na Ukrainie

Parimatch Ukraine to firma bukmacherska, która oferuje graczom dostęp do najlepszych wydarzeń sportowych i cybersportowych: z hojnymi nagrodami i wysokimi kursami.

Sporty dostępne w Parimatch

Parimatch akceptuje zakłady na nie mniej niż dwadzieścia dyscyplin sportowych: hokej i piłkę nożną, rugby i koszykówkę, rzutki, badminton i tak dalej. Oferta Parimatch obejmuje główne odmiany zakładów:

 • kursy;

 • wyniki (zwykłe i podwójne)

 • sumy (azjatyckie i standardowe);

 • handicap azjatycki.

Zakłady online na sport na Ukrainie są również akceptowane na niestandardowe wydarzenia: na ostatnią bramkę w piłce nożnej, według liczby minut, w których zostały zdobyte i tak dalej.

Rodzaje zakładów w PariMatch

Pm ua oferuje następujące zakłady dla graczy:

 • System, który jest ekspresową kombinacją jednego rozmiaru (wybranego przez gracza).

 • Express Plus to unikalna lista zdarzeń, na które PM przyjmuje zakłady po podwyższonym kursie.

 • Zwykły to przewidywanie wyniku pojedynczego zdarzenia.

Pari match ukraina oferuje również zakłady Express, które przewidują jednoczesne wyniki kilku wydarzeń sportowych niezależnych od siebie. Zakłady te działają, jeśli gracz poprawnie wytypuje każde wydarzenie z listy zakładów ekspresowych. W przypadku pomyłki w jednym z wyników, zakład jest całkowicie przegrany.

Gra na pieniądze i za darmo w ukraińskim kasynie Parimatch

Zakłady sportowe na prawdziwe pieniądze są możliwe w tym BK dla każdego zarejestrowanego i zdeponowanego użytkownika. Aby obstawiać, gracz musi być pełnoletni.

Gracze muszą zapoznać się z zasadami klubu, nauczyć się, jak dokonywać wpisowego w Parimatch. Należy znać wszystkie konwencje, aby nie napotkać żadnych problemów.

Istnieje możliwość gry w PM Ukraina i za darmo: w tym przypadku nie trzeba nawet rejestrować się w zasobie.

Bonusy Parimatch

Klienci Parimatch doceniają obszerną listę bonusów zarówno dla zwykłych, jak i nowych graczy: ale oczywiście dla zarejestrowanych graczy, którzy dokonają wpłaty na konto gry.

W związku z tym bonusy są podzielone na takie grupy:

 1. dla stałych graczy – obejmują one cashback, wyjątkowe możliwości rozgrywki, program lojalnościowy z lukratywnymi kodami promocyjnymi itd.

 2. Po rejestracji – nowi gracze, którzy zdecydują się pobrać parimatch i dołączyć do gry, mogą otrzymać dość hojny bonus startowy.

Oprócz imponującej listy klasycznych nagród, w BC systematycznie odbywają się także ciekawe promocje i turnieje. Użytkownicy mogą szybko postawić oferowany bonus, aby później wypłacić środki na swoją kartę bankową.

Rejestracja na stronie Parimatch

Zakłady sportowe online na Ukrainie są dostępne dla każdego klienta, który ukończył 21 lat. Aby zarejestrować się na stronie Parimatch.ua i zalogować się, należy postępować zgodnie z bardzo prostą instrukcją:

 • W otwartym formularzu rejestracyjnym klient podaje numer swojego telefonu komórkowego, złożone hasło;

 • Następnie należy potwierdzić akcję, wprowadzić hasło, które zostanie wysłane na numer telefonu komórkowego.

Po utworzeniu konta gracz może obstawiać zakłady sportowe online, dokonywać transakcji finansowych i otrzymywać lukratywne nagrody. Użytkownik otrzymuje pełny dostęp do treści hazardowych.

Wpłaty i wypłaty w PariMatch

W PariMatch można dokonać wpłaty na konto gry na różne sposoby, poprzez:

 • płatności mobilne;

 • Apple Pay;

 • Gotówka za pośrednictwem terminali;

 • Mastercard, Visa;

 • Google Play.

Wpłaty i wypłaty są dokonywane w ten sam sposób: metoda dla tych transakcji jest taka sama. Kiedy środki są wpłacane, nie ma żadnych prowizji, a uznanie jest natychmiastowe.

Bezpieczeństwo gry i danych osobowych gracza w Parimatch

Znana na całym świecie marka, taka jak Parimatch, zapewnia, że działa w ramach prawnych. Działalność BK charakteryzuje się brakiem tolerancji dla nieuczciwych działań. Gwarantowanie bezpieczeństwa i integralności danych osobowych jest zasadą BK.

Wskazówki dla początkujących podczas gry w PM Ukraine

 • Poniższe wskazówki będą pomocne podczas gry:

 • zakłady sportowe online nie powinny być wygórowane;

 • Nie obstawiaj wszystkiego.

Ponadto początkujący nie powinien obstawiać zbyt pochopnie. Ważne jest, aby móc słuchać przewidywań ekspertów podczas samodzielnego podejmowania decyzji.

Popularne pytania dotyczące zakładów PariMatch

Jak szybko mogę wypłacić pieniądze z PariMatch?

Czas przetwarzania wniosków o wypłatę zależy od wybranej metody płatności: od trzech minut do trzech dni.

Czy mogę wypłacić pieniądze na kartę innej osoby?

Zasady Parimatch nie zezwalają na takie wypłaty: w takim przypadku karta lub portfel muszą należeć wyłącznie do samego gracza.

Gdzie się udać w razie problemów?

Jeśli nie ma sposobu, aby rozwiązać go samodzielnie, istnieje usługa wsparcia. Możesz skorzystać z czatu online lub zadzwonić na infolinię w dowolnym momencie.

Podsumowanie

Parimatch ua to strona z zakładami sportowymi, która jest dość popularna na Ukrainie dzięki hojnym bonusom, szerokiej gamie zakładów itp.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *