10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.0min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

5 wskazówek dotyczących bezpiecznego obstawiania zakładów online

Wydarzenia sportowe dostarczają kibicom wiele emocji. Nie raz można do tego dodać spore wygrane, jeśli postawiony zakład będzie udany. Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się nabrać oszustom. Jakie są zasady bezpiecznego typowania zakładów sportowych? Wyjaśnimy to w poniższym artykule.

Obstawiając zakłady sportowe, każdy gracz może zarobić pieniądze. Aby zakłady bukmacherskie okazały się opłacalne, należy nauczyć się prawidłowo analizować informacje. Ponadto początkujący typerzy muszą zapoznać się z podstawowymi terminami i pojęciami. Oto ważne wskazówki, których warto się trzymać, by typowanie w internecie było bezpieczne.

Należy grać odpowiedzialnie

Po pierwsze, stawki nie muszą być traktowane jako okazja do szybkiego wzbogacenia się. Jest to możliwość sprawdzenia wiedzy i szczęścia. Jednak zakłady na sporty nie można traktować jako sposób na otrzymywanie stałego dochodu. Zakłady bukmacherskie należy postrzegać jako zabawę intelektualną, a nie wyścig o nagrody.
Podczas obstawiania zakładów należy polegać na własnym rozsądku i nie korzystać z usług t.zw. „pomocników”. Należy też zachować ostrożność przy wyborze bukmachera. Dlatego lepiej jest grać odpowiedzialnie.

Wybieramy wiarygodnych bukmacherów

Na początku warto wybrać wiarygodnego bukmachera. W sieci jest wielu podejrzanych „buków” i oszukańczych stron hazardowych. Niektórzy bukmacherzy Polska działają nielegalnie, co może skutkować problemami z wypłatą wygranych.

Główne oznaki bukmacherów oszustów:

  • brak licencji na przyjmowanie zakładów;
  • brak adresu siedziby bukmachera;
  • brak biura obsługi klienta;
  • tani design i słaba funkcjonalność strony bukmachera.

Zalecamy obstawiać zakłady bukmacherskie bet u renomowanych buków. Takie firmy dbają o swoją reputację i nie pozwalają na oszukiwanie swoich klientów. Są one szeroko reprezentowane na rynku zagranicznym i współpracują ze sportowcami i klubami.

Unikanie capperów

Cappery to osoby, które „pomagają” w obstawianiu zakładów sportowych. Działają oni na różne sposoby: sprzedając wyniki meczów lub dzieląc się swoimi „przewidywaniami” dotyczącymi takich meczów.

Strony internetowe oferujące usługi capperów mają dużą ilość subskrybentów i pozytywne zakłady bukmacherskie opinie. Jednak znaczną część użytkowników często stanowią boty, a negatywne komentarze są szybko usuwane. Zazwyczaj ich analiza jest niczym więcej, jak zbiorem danych, które hazardzista może zebrać samodzielnie w ciągu pięciu minut. Wszystko to typer może zrobić samodzielnie.

Nie warto korzystać z programów komputerowych

W internecie można natrafić reklamę sprzedaży programów komputerowych, które analizują mecze i podają swoje przewidywania. Podejrzane firmy oferują też dostęp do chatbota, w którym można uzyskać prognozy meczów. Programy takie mogą jednak tylko gromadzić informacje i podawać je w liczbach. Każdy typer może samodzielnie przeprowadzić analizę meczów. Więc nie warto wydawać pieniędzy na zakup takiego oprogramowania.

Aktywacja nagród i sprawdzenie bukmachera za darmo

Wielu renomowanych bukmacherów oferuje nowym graczom atrakcyjne nagrody startowe. Z pewnością warto skorzystać z tych promocji. Aktywując darmowe nagrody, gracz może za darmo sprawdzić wiarygodność operatora. Przykładowo Vulkanbet bonus daje graczom nagrodę w formie freebetu w wysokości 25 PLN. Od gracza wymaga się jedynie założenie konta i potwierdzenia adresu skrzynki mailowej. Uzyskane pieniądze można wykorzystać na wytypowanie zakładów na stronie buka i sprawdzenie jego wiarygodności.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *