10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.18godz.4min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: PSG zasługuje na celebrację

Mauricio Pochettino oraz Angel Di Maria zabrali głos po ostatnim spotkaniu ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec PSG oraz nasz pomocnik.

Mauricio Pochettino:

„To był znakomity występ. Myślę, że zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze i potem tylko to kontynuowaliśmy. Jestem szczęśliwy i usatysfakcjonowany naszą grą. To ważne, by na koniec sezonu podkreślić nasz status. PSG zasłużyło, by celebrować mistrzostwo. Chcemy zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób.

Gassamba debiut? 

„To ważne, by młodzi wchodzili do zespołu więc cieszymy się gdy debiutują w drużynie. To chłopak z dużym potencjałem, ale musimy postępować z nim bardzo powoli. Myślę, że jest przyszłością klubu, z czasem stanie się ważną postacią wespół z innymi zawodnikami z akademii.”

Angel Di Maria

„Zagraliśmy kapitalne spotkanie. Kontrolowaliśmy mecz przez pełne 90 minut. Mieliśmy mnóstwo okazji oraz posiadania piłki. Dla mnie było to kompletne spotkanie. Jesteśmy więc szczęśliwi po tym co pokazaliśmy, ponieważ jesteśmy mistrzami i musimy pokazywać odpowiedni poziom. Nie jest łatwo na koniec sezonu prezentować taką formę, ponieważ ona zwykle na koniec trochę spada. Zagraliśmy świetne spotkanie, które ucieszyło kibiców.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *