28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.48min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Marcin Bułka: W PSG jest duże parcie na LM

Marcin Bułka 20 letni bramkarz Paris Saint Germain opowiedział o swej przyszłości w klubie.

Bułka udzielił długiego wywiadu portalowi Weszło.com. Całość możecie przeczytać TUTAJ. Polski bramkarz porusza kilka ciekawych kwestii związanych z pobytem w klubie z Paryża.

Plany na pobyt w Paryżu?

Marcin Bułka: Chcę grać. Czekam na zimę, za kilka tygodni agenci mają spotkanie z klubem, zobaczymy wtedy jakie będą kolejne kroki. Trener po debiucie powiedział, że dostanę jeszcze szansę, że podoba mu się moja etyka pracy, nastawienie, osobowość. W jakim wymiarze jednak będzie ta szansa – tego nie wiem, mogę tylko przekonać go na boisku. Navas jest i będzie numerem jeden, ale jak pewne kwestie się nie zmienią… Chcę zagrać 15-20 meczów, więc jeśli nie plan A, to plan B, czyli pewnie wypożyczenie.

Polak opowiada również o rywalizacji z Sergio Rico i jego transferze do klubu.

Marcin Bułka: W PSG jest duże parcie na Ligę Mistrzów i to jest w pełni zrozumiałe. Miałem informację, że jestem rozważany w roli bramkarza numer dwa, ale w przypadku kontuzji Navasa wtedy zostawalibyśmy na mecze Champions League z dwoma młodymi bramkarzami. Powiedziano mi, że są spokojni o ewentualne występy w lidze, ale LM to jest zupełnie coś innego. Dlatego też pewnie przyjdzie czas na kolejny krok, mam nadzieję, że już niebawem.

Marcin Bułka zadebiutował w Paris Saint Germain w meczu ligowym. Czekamy na kolejne występy młodzieżowego reprezentanta Polski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *