28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.28min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Marquinhos: Na zawsze zostanie to w moim sercu

Marquinhos porozmawiał z oficjalną stroną PSG na temat swojego rekordu. Brazylijczyk stał się zawodnikiem z największym stażem w klubie i liczbą rozegranych spotkań. Zobaczcie co powiedziała legenda PSG.

Marqi, gratulacje za zdobycie rekordu. Jak to było móc celebrować to wydarzenie na Parc Des Princes?

Marquinhos: Dla mnie to było jak spełniony sen. Spałem bardzo dobrze i wiele myślałem o tym momencie i wiem, że nigdy tego nie zapomnę. Fantastycznie, że zagraliśmy takie spotkanie i wygraliśmy z Lyonem. Wszystko tego wieczoru ułożyło się najlepiej jak mogło. Dla mnie to wielki honor i duma, że mogłem ten moment dzielić z rodziną i najbliższymi.

Po spotkaniu widziałeś się z kibicami. To szczególny moment?

„Tak, na pewno szczególny. Mogłem podziękować im za to co dla mnie robili przed te wszystkie lata, że byli ze mną i zespołem. Następnego dnia ludzie idą do szkoły i pracy więc chciałem im podziękować za te wszystkie momenty. Poznałem wielu ludzi, widziałem wiele uśmiechów, byłem dumny, że mogę dzielić ten moment z nimi.”

Towarzyszyła Ci też rodzina…

„Tak, Carola oraz dzieci. Wszyscy widzą poświęcenie jakie wkładam wraz z rodziną i trudności jakie mamy. Dlatego gdy są te dobre dni i chwilę to również chcę z nimi to dzielić. To dla mnie bardzo ważne. W piłce rzeczy dzieją się szybko dlatego te dobre momenty trzeba dzielić z bliskimi. Te emocje są czymś czego się nie zapomni.”

PSG to miłość na całe życie?

„Tak, to prawdziwa miłość, dlatego tak powiedziałem w rozmowie z kibicami. Wiele czasu zajęło mi podziękowanie ludziom w klubie oraz prezesowi za to co dla mnie zrobili oraz dla klubu. Musimy iść dalej i rosnąć dalej tak jak to ma miejsce teraz.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *