Pique: Byłbym zachwycony, gdyby Neymar wrócił

Choć najnowsze informacje sugerują, iż sprawa Neymara od dłuższego czasu stoi w miejscu i Brazylijczyk pozostanie w Paryżu na kolejne miesiące, media nieustannie prześcigają się w doniesieniach na temat ewentualnego transferu 27-latka.

Jedno z hiszpańskich źródeł podawało, iż powrót Neymara może wywołać konflikt w szatni „Blaugrany”, która nie jest zadowolona ze sposobu odejścia zawodnika do Paris Saint-Germain. Ciszę przerwał jednak defensor Barcelony, Gerrard Pique, który podkreśla, iż utrzymują z nim stały kontakt i nie mogą doczekać się potencjalnego powrotu.

– „Są ludzie, którym nie podobał się sposób, w jaki [Neymar] odszedł, ale są też tacy, którzy byli bardzo zadowoleni z jego występów. „

– „To skomplikowana operacja. On jest graczem PSG, a nasz obecny skład pozwala nam walczyć o tytuły.”

– „Znacie moją relację z nim i jeśli nadarzy się okazja, byłby zachwycony, gdyby wrócił, ale teraz jest zawodnikiem PSG. Osobista opinia niczego nie zmienia.”

– „Oczywiście, że z nim rozmawiamy. Wyjawienie tego, o czym dyskutujemy, nie jest jednak odpowiednie. Jeśli będzie chciał się wyrazić albo podzielić swoją opinią, musi to zrobić. Jest „crackiem” na i poza boiskiem. Wszyscy czekamy na rozwój sytuacji. Nie mogę powiedzieć więcej.” – zakończył Pique.

Autor: K. Dziadek

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

3 thoughts on “Pique: Byłbym zachwycony, gdyby Neymar wrócił

  J23

  (9 sierpnia 2019 - 07:39)

  Neymar musi zostać. Bez niego PSG będzie znacznie słabsze. A ta Barcelona to takie dziwne zbiorowisko jeszcze dziwniejszych zasad. Szkoda dla nich Neymara

  Bee!

  (9 sierpnia 2019 - 10:59)

  Neymar piłkarz to zapewne wzmocnienie każdego klubu, ale Neymar człowiek, to ….. (wpisać dowolne negatywne określenie).

  Marco

  (9 sierpnia 2019 - 12:17)

  Avja nie uważam Neymara za negatywną postać. To bardzo dobry człowiek. Poza opiniami ludzi, którzy go znają, można to wywnioskować z tego jak wiele robi dla dzieci i młodzieży. I to z całego świata. Raz tylko było w mediach to o pisane – jak biedni chłopcy z Polski cieszyli się że mogli wyjechać na turniej. Nigdy by sobie na to nie pozwolili, gdyby nie Neymar. Jaki inny piłkarz robi coś takiego. Daje co najwyżej gdzieś na szpital i to w ogromnym nagłośnieniu. A o takich zwykłych biednych dzieciach nikt nie pamięta. Tylko Neymar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *