24.06.2024, g. 03:00
Copa America
Urugwaj vs Panama
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.46min.
11.30 X5.25 211.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Odejście Mbappe – koniec pewnej epoki w PSG

Kylian Mbappe opuszcza Paris Saint-Germain po zakończeniu swojego kontraktu w czerwcu. Francuski napastnik już jakiś czas temu ogłosił swoją decyzję o nieprzedłużaniu umowy za pośrednictwem mediów społecznościowychi. Wielu ekspertów i fanów futbolu jednogłośnie wskazuje na Real Madryt jako jego najprawdopodobniejszy nowy klub.

Mimo że PSG nie udało się zatrzymać gwiazdora, klub szybko podjął działania, aby wypełnić powstałą lukę. Na celowniku znalazł się Chwicza Kwaracchelia z Napoli, za którego transfer paryżanie są gotowi zapłacić nawet 100 milionów euro. To pokazuje, jak wielkie są ambicje francuskiego klubu, by pozostać w czołówce europejskiego futbolu mimo znaczącej straty.

Oprócz potencjalnego nabytku Kwaracchelii, klub ma w planach przyciągnięcie innych znaczących postaci, które pomogą utrzymać sportowy i marketingowy prestiż PSG. Struktura finansowa i sponsorzy pozwalają PSG na realizację tych ambitnych celów. Klub nie kryje, że jest w stanie sfinansować duże transfery i inwestycje w infrastrukturę, co ma być kluczem do utrzymania konkurencyjności na najwyższym poziomie. Paryżanie korzystają m.in. z różnorodności swoich źródeł przychodów, w tym z udziałów w kasynach i zakładach bukmacherskich.

Kolebka hazardu

Może niewiele osób o tym wie, ale Francja słynie z bogatej historii związanej z hazardem, gdzie tradycje sięgają wieków wstecz. Szczególnie w Paryżu oraz nadmorskich kurortach, kasyna stanowią kluczowy element. Francuskie kasyna, znane z elegancji i wyrafinowania, są nie tylko miejscem rozrywki, ale także symbolem kulturalnego dziedzictwa. Wiele popularnych gier, jak ruletka czy blackjack właśnie tam mają swoje korzenie. Przyjęte przepisy, zarządzane przez tamtejsze Komisję Gier, zapewniają, że każde kasyno poddawane jest rygorystycznym kontrolom co trzy lata. To gwarantuje uczciwość i bezpieczeństwo gry.

Kasyna nie są jednak dostępne dla każdego – działalność ta jest ściśle regulowana, a licencje są odnawiane tylko tym instytucjom, które wykazują się nienaganną działalnością i pozytywnymi ocenami.

Szwedzki rynek w obliczu zmian

W tej kwestii warto porównać francuski rynek ze szwedzkim, jednym z najbardziej rozwiniętych w Europie.

Szwedzcy gracze coraz częściej wybierają zakłady u bukmacherów działających bez szwedzkiej licencji. Ta tendencja jest odpowiedzią na restrykcyjne regulacje lokalne, które ograniczają oferty bonusowe i promocyjne w licencjonowanych instytucjach. Alternatywne platformy oferujące gry hazardowe bez przerwy na hazard stają się więc atrakcyjną opcją dla wielu osób poszukujących korzystniejszych warunków.

Rejestracja i gra na platformach bez lokalnej licencji jest legalna, co daje szwedzkim graczom swobodę wyboru. Te alternatywne strony zapewniają również bezpieczne metody płatności, co jest kluczowe dla zachowania zaufania użytkowników.

Na spelbolagutansvensklicens.co znajdziesz informacje i top listę najlepszych firm bukmacherskich i stron bukmacherskich bez szwedzkiej licencji. Czy lubisz zwiększone kursy, duże bonusy lub darmowe gry? W takim razie na tej liście na pewno mamy coś dla Ciebie.

Bukmacherzy dużym sponsorem klubów futbolowych

Kluby piłkarskie są potrzebne bukmacherom ale jest również i na odwrót, to bukmacherzy są potrzebni klubom piłkarskim. Obecnie każdy duży klub posiada w swoim portfolio sponsorów firmę bukmacherską. PSG również nie jest od tego wyjątkiem i posiada kilku partnerów na różne kraje. Firmy takie jak 1xBet czy 22Bet są odpowiednimi sponsorami Paryżan na rynki Azjatyckie i Afrykańskie. PSG to jednak nasz przykład, ale spójrzmy także na Premier League, gdzie prawie każda drużyna posiada swoich sponsorów regionalnych oraz głównych. Co więcej prawie 60% zespołów ligi angielskiej jako jednego z głównych partnerów posiada firmę bukmacherską. Liczba ta jest zatrważająca.

 

 


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *