24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.12godz.59min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nie tylko Mbappe: gwiazdy PSG przenoszą się do Realu Madryt

Transferowy wiatr znów zawiewa nad światem piłki nożnej, tym razem w kierunku hiszpańskiej stolicy. Nie tylko Kylian Mbappé, gwiazda Paris Saint-Germain, może przemieścić się do Realu Madryt. Spekulacje sięgają szczytu, gdyż inne znaczące postacie PSG również są obiektem zainteresowania tego klubu. Przenosiny te mogą nie tylko odmienić oblicze obu potężnych klubów, ale także wywrzeć wpływ na krajobraz futbolu europejskiego. Na stronie internetowej https://i-ggbet.com/pl fani tych klubów mogą śledzić wyniki popularnych wydarzeń i sprawdzać aktualne statystyki poszczególnych zawodników.

Mbappe zostanie graczem Realu Madryt

Niedawne wieści obiegły świat futbolu jak błyskawica: Kylian Mbappé, młoda gwiazda Paris Saint-Germain, wkrótce zostanie graczem Realu Madryt. Kontrakt 25-letniego napastnika z PSG wygasa latem 2024 roku, a Francuz odmówił jego przedłużenia. Mimo zainteresowania ze strony klubów jak Liverpool czy Arsenal, od zawsze marzył o grze dla madryckiego giganta. Jego imponujące osiągnięcia w sezonie tylko wzmocniły pragnienie Realu Madryt pozyskania tefo utalentowanego zawodnika:

  • zgrał w 30 meczach;
  • strzelił 31 goli;
  • zaliczył 7 asyst.

W efekcie Mbappe i Real podpisali umowę, na mocy której Francuz od 1 lipca stanie się zawodnikiem „kremowych”, a kontrakt będzie obowiązywał przez 5 lat. To przełomowy moment, który uczyni Mbappé najwyżej opłacanym zawodnikiem zespołu i zapowiada nowy rozdział w historii klubu.

Ashraf Hakimi może latem zmienić klub

Ashraf Hakimi to marokański piłkarz, prawy pomocnik Paris Saint-Germain i reprezentacji Maroka. W lipcu 2021 roku, transferowy rynek zaskoczył wielu kibiców piłki nożnej, gdy Paris Saint-Germain sfinalizowało kontrakt z Ashrafem Hakimim. Kwota transferu, wynosząca 60 milionów euro, podkreślała zdecydowanie klubu z Paryża, który postanowił wzmocnić swój skład tym utalentowanym obrońcą. Jednakże już teraz spekulacje dotyczące przyszłości 25-letniego Marokańczyka budzą zainteresowanie wielu klubów, w szczególności Realu Madryt.

Hakimi, choć wychowanek Realu Madryt, znalazł swój obecny dom w PSG, gdzie odnalazł się jako kluczowy gracz. Mimo że jego kontrakt z PSG obowiązuje do 2026 roku, spekulacje o jego przyszłości wzbudzają wiele emocji. Real Madryt, mający klauzulę preferencyjną w przypadku powrotu Hakimiego do Hiszpanii, wydaje się być zainteresowany ponownym pozyskaniem swojego wychowanka.

Zgodnie z doniesieniami, klub z Madrytu będzie otwarty na negocjacje w sprawie transferu latem przyszłego roku, a kwota, jaką będą musieli zapłacić, prawdopodobnie będzie niższa niż pierwotna kwota transferu. Pomimo że Hakimi zaliczył tylko 17 występów w pierwszej drużynie Realu Madryt, jego rozwój w PSG jest niezaprzeczalny. W obecnym sezonie 25-latek zagrał w 25 meczach dla PSG, zdobywając 4 bramki i notując 5 asyst.

Doradca sportowy PSG Luis Campos ma szanse na przejście do Realu Madryt

Luis Campos, doradca sportowy Paris Saint-Germain, również jest być bliski przejścia do Realu Madryt. Dwa lata temu Real wykazywał zainteresowanie specjalistą, ale planowany transfer Kyliana Mbappe nie doszedł do skutku, co zatrzymało jego potencjalny ruch do Madrytu.

Aktualnie sytuacja może się zmienić, ponieważ Campos mógłby ponownie stać się obiektem zainteresowania Królewskich. Jego doświadczenie i umiejętności w dziedzinie rekrutacji talentów mogą być cenne dla Realu Madryt. To plotka, która z pewnością będzie śledzona z uwagą przez fanów obu klubów oraz świat mediów sportowych, gdyż taka zmiana mogłaby mieć wpływ na strategię transferową i sukcesy obu klubów.

Fot. charnsitr / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *