25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.43min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Bonusy i promocje w zakładach piłkarskich: Przewodnik dla polskich graczy

Dziś zakłady na wydarzenia piłkarskie oferują nie tylko klasyczni bukmacherzy. Coraz więcej serwisów internetowych z grami hazardowymi (ich listę znajdziemy na przykład na portalu CasinoRIX Poland włącza do swojej oferty także zakłady wzajemne. W takich miejscach oprócz ruletki, automatów, pokera, bakarata czy blackjacka znajdziemy też zakłady live i przedmeczowe na niemal wszystkie światowe ligi i turnieje. Czy w ślad za tym idą oferty promocyjne? Jak najbardziej!

Rodzaje bonusów piłkarskich u bukmacherów

Niezależnie od tego, czy śledzicie dokonania Arki, Arsenalu czy drugiej ligi w Polsce, u bukmacherów znajdziecie różnego rodzaju premie i bonusy na tego typu zakłady. Oto najczęściej spotykane promocje.

  • Bonus powitalny – tego typu oferta skierowana do nowych graczy, którzy dokonują pierwszej wpłaty na konto u bukmachera. To z reguły najhojniejsza premia, w której bukmacher dorzuca dodatkową kasę do wpłaconego przez gracza depozytu.
  • Darmowe zakłady – freebety są doskonałym sposobem na rozpoczęcie gry bez ryzyka utraty własnych środków. Gracz otrzymuje specjalny bonus w postaci darmowego zakładu po spełnieniu określonych warunków, takich jak dokonanie pierwszego zakładu lub udział w konkretnej promocji.
  • Doładowania – to z kolei nagroda dla graczy dokonujących kolejnych wpłat. W ten sposób operator nagradza lojalnych typerów.
  • Gra bez podatku – często spotykaną promocją u polskich buków jest gra bez podatków. Te ostatnie obejmują podatek od zakładu i od wygranej. W takiej sytuacji bukmacher bierze na siebie te koszty i w efekcie gracz otrzymuje wyższa wypłatę.

Wybór odpowiedniego bonusu

Zanim podejmiemy decyzję o przystąpieniu do jakiejkolwiek promocji, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Przede wszystkim musimy zapoznać się z warunkami danej promocji. Warunki korzystania z bonusu zawarte w regulaminie mówią, jak i kiedy musimy dany bonus wykorzystać, czy będziemy w stanie wypłacić jakąkolwiek wygraną podczas obracania takimi środkami itd. Precyzują one również minimalny kurs (np. 1.70), rodzaj kuponu (AKO, SOLO itd.) oraz liczbę wydarzeń na promocyjnym kuponie.

Ważnym parametrem są również wymagania dotyczące obrotu (czyli popularny wager). Określa on, ile razy gracz musi obrócić otrzymaną premię, zanim będzie mógł wypłacić ewentualne zyski. Radzimy także sprawdzić datę ważności bonusu – może się bowiem okazać, że dana promocja przedawnia się po upływie 14, siedmiu a nawet jednego dnia.

Polskim graczom zaleca się również sprawdzenie, czy bonus obejmuje interesujące ich rynki i dyscypliny sportowe. Dziś niemal każdy operator ma w ofercie promocyjnej freebety czy inne premie na piłkę, ale nie każdy oferowany przez buka bonus można będzie rozdysponować na wydarzeniach z tej dyscypliny. Informacje na ten temat także znajdziecie w regulaminie promocji.

Jak wycisnąć najwięcej z promocji bukmacherskich na piłkę nożną – strategie dla polskich typerów

Gdy uzyskaliśmy darmowe środki w ramach promocji, warto skupić się na wykorzystaniu ich w taki sposób, aby zmaksymalizować prawdopodobieństwo uzyskania i wypłaty wygranej. Kluczowym elementem takiej strategii jest na przykład zarządzanie kapitałem (bankroll management). Przy składaniu kuponu gracze powinni rozważnie wybierać stawki zakładów, dbając o to, aby ich budżet z promocji wystarczył na dłużej. Wykorzystanie bonusu do zwiększenia kapitału może otworzyć nowe możliwości, ale rozsądne podejście do stawek jest kluczowe.

Inteligentne praktyki obstawiania to kolejny klucz do sukcesu. Polegają one na podejmowaniu decyzji nie na podstawie emocji, lecz na podstawie zebranych informacjach i statystyk dotyczących drużyn i zawodników. Wykorzystanie bonusów do zakładów na wydarzenia z większym potencjałem zysku może przyczynić się w perspektywie do osiągnięcia wyższych zwrotów.

Warto szukać w tym celu szczegółowych „case studies” w sieci – mogą posłużyć nam one jako inspiracja. Dowiemy się z nich, jak inni gracze z sukcesem wykorzystali swoje bonusy.

Jak być na bieżąco z promocjami?

Każdy tydzień przynosi nowe oferty i jeśli gramy często, powinniśmy umieć docierać do tego typu informacji.

Kluczem do sukcesu może być założenie kont na wszystkich możliwych stronach bukmacherskich i składanie im regularnych odwiedzin. Wielu buków informuje własnymi kanałami o nadchodzących promocjach. Kanały na Telegramie, newslettery, SMS-y promocyjne – subskrypcja tych a nie innych kanałów komunikacyjnych umożliwi nam łatwe docieranie do promocji i bonusów wybranych marek bukmacherskich. Warto odwiedzać też strony zajmujące się recenzjami branżowymi.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy gra u buka stanowi dla nas jedynie hobby, czy traktujemy ją nieco poważniej, chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że może być ona miłym uzupełnieniem kibicowskiego rytuału. Mecz ulubionej drużyny oglądany z perspektywy trybun czy domowej kanapy staje się o wiele bardziej emocjonującym widowiskiem, gdy postawiliśmy choćby symboliczną złotówkę na naszą jedenastkę. Bonusy stanowią miły dodatek i pozwalają cieszyć się dodatkową wygraną czasami nawet bez inwestycji z naszej strony.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *