16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.58min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Klub PSG zaoferował 20 milionów euro za brazylijskiego obrońcę

Obrońca brazylijskiego klubu Sao Paulo Lucas Beraldo może wkrótce zostać zawodnikiem PSG. Obrońca jest uznawany za utalentowanego, co wzbudza zainteresowanie francuskiego klubu. Jeśli dojdzie do transakcji, wzmocni to linię obrony PSG, dodając do zespołu nowe umiejętności i doświadczenie. Na stronie GGBet fani tego klubu mogą śledzić wyniki poszczególnych meczów ulubionej drużyny i popularnych turniejów piłkarskich.

Oferta PSG

Lucas Beraldo, obiecujący obrońca Sao Paulo, jest na drodze do stania się zawodnikiem PSG. Obie strony doszły do porozumienia w kwestii transferu, ustalając kwotę 20 milionów euro, z dodatkowymi 5 milionami euro w formie bonusów. To strategiczne posunięcie PSG, które wzmocni ich linię obrony o utalentowanego piłkarza.

20-letni zawodnik ma przybyć do Paryża w przyszłym tygodniu, aby sfinalizować transakcję. Jego potencjał i umiejętności defensywne sprawiły, że stał się obiektem zainteresowania klubów na arenie międzynarodowej. Transfer ten może oznaczać nowy etap w karierze Beraldo, umożliwiając mu rozwój w jednym z czołowych klubów europejskich. Dla PSG to także okazja do wzmocnienia składu i zabezpieczenia przyszłości z perspektywy młodego talentu.

Inne kluby chcą przebić ofertę PSG za Beraldo

Lucas Beraldo stał się obiektem intensywnej rywalizacji. Piłkarzem interesują się kilka znanych klubów:

  • Zenit;
  • Leicester;
  • Liverpool.

Zenit zadeklarował gotowość do przebicia oferty PSG. Obrońca z Sao Paulo przyciąga uwagę kilku europejskich potęg, co sprawia, że jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych zawodników na rynku. Zenit jest gotów zaoferować między 2 a 5 milionami euro więcej niż francuski gigant, który zaproponował 20 milionów euro.

Jednakże rywalizacja się nie kończy, gdyż angielskie kluby, Leicester i Liverpool, również zgłaszają zainteresowanie Beraldo, deklarując gotowość zapłacenia pełnej kwoty 25 milionów euro. Skauci Liverpoolu nawet oglądali na żywo obrońcę Sao Paulo, Lucasa Beraldo. Byli oni obecni na meczu Sao Paulo z Red Bull Bragantina.

Takie zainteresowanie ze strony różnych klubów podkreśla wysoką wartość i potencjał Beraldo. Jego umiejętności defensywne oraz zdolność do adaptacji do europejskiego stylu gry przyciągają uwagę, czyniąc go jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym.

Lucas Beraldo

Lucas Beraldo to utalentowany obrońca, który rozpoczął swoją karierę w drużynie Sao Paulo w 2022 roku. Jego debiut w brazylijskiej Serie A miał miejsce w lipcu ubiegłego roku w spotkaniu z Internacional. Od tego czasu stał się stałym członkiem składu, zdobywając doświadczenie i rozwijając swoje umiejętności.

Z 52 rozegranymi meczami i 1 bramką na koncie, Beraldo zyskał uznanie za solidność obronną i zdolność do skutecznej gry w najwyższych krajowych rozgrywkach. Obecny kontrakt Lucasa z Sao Paulo obowiązuje do końca grudnia 2028 roku. Jego wszechstronność i pewność siebie na boisku przyciągają uwagę, co zaowocowało zainteresowaniem ze strony międzynarodowych klubów, w tym PSG.

PSG zamierza podpisać kontrakt z zawodnikiem z MU

Paris Saint-Germain planuje ambitny okres transferowy, nie ograniczając się jedynie do Lucas Beraldo. Klub z Paryża jest obecnie zainteresowany wzmocnieniem środkowej linii pomocy i w tym kontekście skierował swoje spojrzenia w stronę Casemiro, zawodnika obecnie reprezentującego Manchester United.

Szczegóły finansowe oferty paryżan pozostają nieznane, jednak widoczne jest, że PSG aktywnie działa na rynku transferowym, dążąc do wzmocnienia składu na różnych pozycjach. Jednak klub z Arabii Saudyjskiej również jest gotowy zapłacić Casemiro ponad 20 milionów dolarów za sezon. Obecnie los zawodnika pozostaje jeszcze niewiadomy, otwierając pole do spekulacji na temat przyszłego kierunku jego kariery.

Wzmocnienia PSG w obliczu możliwej utraty Mbappe

PSG intensyfikuje wysiłki na rynku transferowym z uwagi na prawdopodobny odejście Kyliana Mbappé latem 2024 roku. Napastnik PSG Kylian Mbappe może przenieść się do Realu Madryt. PSG i Real uzgodniły transfer Mbappe latem 2024 roku.

Pomimo faktu, że do tego czasu kontrakt Kyliana z paryżanami wygaśnie, Francuzi otrzymają rekompensatę pieniężną. Ponadto Mbappe podpisał już wstępną umowę z Realem. Poszedł na znaczną obniżkę pensji, aby porozumieć się z hiszpańską drużyną. Przypomnijmy, 24-letni Mbappe w bieżącym sezonie wziął udział w 19 meczach. Francuski napastnik zanotował w nich 18 goli i dwie asysty.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *