01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.5godz.32min.
13.25 X3.80 22.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zakłady bukmacherskie – co warto wiedzieć na ich temat i jak obstawiać?

Obecnie coraz więcej w przestrzeni publicznej mówi się o zakładach bukmacherskich. Wiele osób decyduje się na spróbowanie swoich sił na tej płaszczyźnie z ciekawości, a oferta bukmacherów jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zanim jednak wejdzie się do tego świata, najlepiej przyjrzeć się nieco bliżej zasadom, które w nim obowiązują. Sprawdźmy, co warto wiedzieć na temat obstawiania wydarzeń sportowych!

Reklamy bukmacherów docierają do nas z każdej strony, a wiele wydarzeń sportowych jest ściśle powiązana z konkretnym podmiotem świadczącym tego typu usługi. Wszystko to sprawia, że z każdym miesiącem rośnie liczba osób, które stawiają zakłady bukmacherskie. Dla jednych jest to po prostu hobby i sposób na podniesienie adrenaliny, niektórzy patrzą na to jednak jak na potencjalne źródło zarobku.

Jak grać u bukmachera?

Niezależnie od tego, jaka jest motywacja danego gracza, sposób stawiania kuponów jest wszędzie taki sam. Aby móc postawić zakład konieczne jest założenie konta bezpośrednio u bukmachera. Można to zrobić poprzez oficjalną witrynę danego podmiotu, w prosty i szybki sposób. W tym celu wystarczy podać jedynie swoje podstawowe dane, ustanowić login oraz hasło, a także potwierdzić tożsamość, m.in. za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do pełnej oferty bukmachera i możemy z niej swobodnie korzystać. Nowi gracze otrzymują też najczęściej atrakcyjne bonusy na start, a stali użytkownicy mogą liczyć na ciekawe promocje.

Zakłady bukmacherskie – gdzie obstawiać?

Jeżeli chodzi o wybór konkretnej firmy bukmacherskiej, mamy spore pole możliwości. Na polskim rynku działa w tej chwili wielu legalnych bukmacherów, którzy gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Porównując poszczególne oferty warto zwrócić uwagę np. na liczbę dyscyplin, wysokość kursów oraz wszelkie dodatkowe udogodnienia takie jak choćby transmisję wydarzenia, zakłady na żywo, opcję cashbacków itp. Każdy gracz może założyć konto nawet u kilku bukmacherów i wybierać w danej chwili najlepszą ofertę. Jest to podobny model działania jak w przypadku kasyn internetowych, o których więcej można przeczytać na polskiekasyno.org.

Typowanie u bukmachera – jakich błędów unikać?

Przede wszystkim należy podkreślić, że gra u bukmachera to forma hazardu, a więc ogromną rolę odgrywa tutaj szczęście. Nie oznacza to jednak, że należy wszystko pozostawiać losowi. Zamiast tego najlepiej podejść do tematu obstawiania analitycznie i dokładnie śledzić rynek oraz dyspozycję poszczególnych zespołów czy zawodników. Pozwoli to na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej i nieco bardziej świadome stawianie poszczególnych typów. Przy tym wszystkim warto określić swój maksymalny budżet, ponieważ brak takiej górnej granicy niejednokrotnie prowadził do szybkiego bankructwa. W przypadku obstawiania u bukmachera powinniśmy też pozbyć się jakichkolwiek emocji, które mogą zakrzywiać obraz rzeczywistości.

 


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *