1dn.12godz.27min.
11.33 X5.75 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Finaliści The International 2022: Last Chance Qualifier

Finaliści półfinału górnej drabinki turnieju kwalifikacyjnego The International 2022: Last Chance Qualifier to Team Secret i Virtus.pro. Najlepsze drużyny, które nie zakwalifikowały się do The International, walczyły w meczach bo3. Transmisje meczów The international oraz innych turniejów esportowych można oglądać między innymi na stronie internetowej http://ggbet3.pl/. Team Secret rozpoczął pierwszą mapę z lepszym wynikiem niż przeciwnik. Gracze wymienili się pasami, Resolut1on poszedł na środek przeciwko Topsonowi, który grał w Oracle, a Nisha poszła na farmę na szczyt. W 6. minucie wynik turnieju był 3:1. W 14 T1 wygrywają walkę, zabijając Ursę i Leshrac i tracąc tylko 1 bohatera. Po tym Puppey i zespół szybko zdobyli Roshan, co zwiększyło ich otwarcie na złoto o 3000. Tylko 27 minut było potrzebne, aby Team Secret pokonał T1 z wynikiem 22:10 na korzyść drużyny europejskiej.

T1 otworzył konto dopiero na drugiej mapie. W 5. minucie Whitemon zaryzykował śmierć z rąk Władcy Bestii Secret, ale poddał się neutralnym creepom, pozbawiając Team Secret złota i doświadczenia. Jednak Team Secret miał dobrą walkę w 14. minucie i potrafił zabić dwóch bohaterów przeciwnika. Wynik na mapie wynosił 6:7, a Secret miał mniej niż 1000 przewagi. W 25. masowej bójce zwyciężył Team Secret. Zniszczenie drużyny na 29 miejscu przez Puppeya i jego kolegów z drużyny zbliżyło ich do miejsca w finale górnej drabinki. Po wygraniu kolejnej bitwy europejski klub zniszczył górną linię T1 i poszedł zabić Roshana. Następnie Team Liquid niszczy pozostałe dwie strony na wyżynie T1. Team Secret podwoił wynik w serii z wynikiem 31:18 w prawie 38 minut i awansował do finału górnej drabinki kwalifikacji.

Virtus.pro kontra Team Liquid

W pierwszych 7 minutach turnieju drużynom udało się zaliczyć kilka zabójstw. Oba zespoły nie potrafiły wyłonić lidera, od czasu do czasu wymieniając zabójstwa. W 19. minucie Virtus.pro miał przewagę 2000 złotych. Team Liquid stoczył słabą walkę w 29. minucie, tracąc 3 bohaterów i nie dobijając Morphlinga granego przez RAMZES666. W 33. minucie MATUMBAMAN i drużyna przegrali kolejną walkę w pobliżu legowiska Roshan, tracąc Aegis of Immortal. Virtus.pro prowadził o 5000 sztuk złota i przejął inicjatywę na mapie. Z kolei Xakoda i koledzy z drużyny pokonali górną linię, wygrali kilka walk i otrzymując 15 000 przewagi już w 40. minucie.

Team Liquid wraca do gry, zabijając prawie całą drużynę VP, zmuszając ich do wykupienia. MATUMBAMAN i inni likwidują Roshana, zmniejszając różnicę w całkowitym koszcie do 7000. Wynik na mapie to 30:36 na korzyść Team Liquid, który miał 4000 przewagi w złocie. W 55. minucie Liquid ponownie wygrał ważną walkę, zmuszając wroga do wykupienia. Team Liquid zabił trzeciego Roshana i poszedł dokończyć grę, jednak prowadzący zespołu VP był w stanie odciągnąć drużynę przeciwną, niszcząc wieże T4 na wyżynie Liquid. W 59. minucie Liquid wygrał decydującą walkę i zakończył mapę z wynikiem 48:31, popełniając błędy, które pozwoliły rosyjskiej drużynie na prowadzenie w 25. minucie z wynikiem 16:11. PZ wygrywa trzecią mapę z wynikiem 21:11 i awansuje do finału górnej drabinki.