28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.36min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Ruletka online w kasynach wirtualnych

Ruletka wirtualna za darmo to perfekcyjny sposób na poznanie gry i jej zasad. Możesz jednak poznać grę, także czytając nasz artykuł o zasadach ruletki. Zawiera on wszystkie potrzebne informacje. Warto także sięgnąć do portalu thecasinos.pl, gdzie znajdziemy wszystkie ważne informacje na temat różnych gier, w tym też ruletki.

Ruletka to bardzo prosta gra. Wystarczy postawić na dowolną liczbę lub sektor na stole i czekać na wynik. Nie ma sposobu, aby na to wpłynąć, a wszystkie zakłady mają mniej więcej taki sam procent wypłaty, więc jedyne co możesz zmienić to wariancja (która zależy od rodzaju zakładu).

Typy ruletki wirtualnej

Przejdźmy teraz do rodzajów ruletki. Istnieją dwa główne rodzaje:

  1. Europejska wersja ruletki — ta wersja ma 37 komórek na kole (0 i numery od 1 do 36).

  2. Ruletka amerykańska — na kole do gry znajduje się 38 komórek (0,00 i numery od 1 do 36).

Liczba możliwych wyników różni się dla tych maszyn ruletki, ale mnożniki zakładów dla wygranej są takie same. Oznacza to, że amerykańska wersja gry ruletki ma gorsze RTP (94,74%) niż europejska wersja ruletki (97,3%). Z racji tego, że szanse na wygraną w europejskiej ruletce są znacznie wyższe, zalecamy, abyś grał tylko w europejską ruletkę. Oczywiście nie jest to aż tak ważne przy grze w darmową ruletkę, ale grając w lepszą wersję, zawsze jest przyjemniej.

Oprócz ruletki europejskiej oraz amerykańskiej wersji gry ruletki istnieje również francuska wersja ruletki. Jest podobna do ruletki w trybie europejskim, ale ma dodatkowe zasady na korzyść graczy, co sprawia, że ten rodzaj ruletki jest bardziej opłacalny, ponieważ zasady zmniejszają przewagę kasyna. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz przeczytać nasz artykuł o różnicach między poszczególnymi rodzajami ruletki.

Amerykańskie i europejskie darmowe gry w ruletkę nie są trudne do znalezienia, ale jest bardzo mało francuskich darmowych gier w ruletkę. Powodem tego jest fakt, że gra się w nie głównie z żywymi krupierami i rzadko są one dostępne w trybie demo. Jednak w naszej bazie danych znajduje się wiele kasyn online z żywym dealerem, które oferują francuską ruletkę.

Czy mogę grać w ruletkę na urządzeniach mobilnych

Nie wszystkie wersje darmowej ruletki są dostosowane do urządzeń mobilnych, ale takie istnieją. Aby znaleźć tylko gry dostosowane do telefonów komórkowych i tabletów, włącz filtr „Urządzenia mobilne” podczas wyszukiwania gry na stronie kasyna wirtualnego.

Niestety, niektóre wersje ruletki nadal wymagają Flash Playera, więc można w nie grać tylko na PC. Popularne, stare gry są jednak często modyfikowane przy użyciu nowych technologii i prawdopodobnie niektóre z nich staną się w przyszłości dostępne na urządzeniach mobilnych.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *