20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.53min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Gry piłkarskie na XBOX-a

Początek stycznia to okres, kiedy możemy odwiedzić ice casino opinie, zdecydować się na coś zupełnie nowego. Być może niektórzy dostali pod choinkę lub sami sobie kupili nowego lub starszego XBOX-a. Będzie to zatem okazja do tego, aby sprawdzić kilka nowych gier, które pojawią się na tej platformie w styczniu.

Who’s Your Daddy

Who’s Your Daddy to bardzo ciekawa produkcja stworzona przez Joe Williamsa, któremu udało zebrać się fundusze na grę poprzez Kickstartera. Jest to w pewnym sensie symulacja opieki nad dzieckiem ze strony ojca. Możemy tutaj wcielić się w bobasa, którego zadaniem będzie rozrabianie, uprzykrzanie życia opiekunowi bądź ojca, który będzie musiał zapanować nad dzieckiem. Co ciekawe, jest to gra online, gdzie pojedynek między sobą toczy dwójka graczy. Jedna osoba będzie miała zdecydowanie dobrą zabawę z wprowadzaniem coraz to nowszego zagrożenia dla dziecka. Produkcja ta cechuje się dosyć prostą oprawą graficzną.

Sense: A Cyberpunk Ghost Story

Tym razem przygodówka w 2.5D, która stworzona została przez studio Suzaku. Mamy tu do czynienia z survival horrorem, który dzieje się w Hong Kongu z 2083 roku, w cyberpunkowym klimacie. Naszą bohaterką jest Mei Lin Mak, która dzięki cybernetycznym oczom potrafi dojrzeć o wiele więcej niż przeciętna osoba. Trafiamy wraz z nią do wielkiego apartamentowca, gdzie będziemy musieli rozwikłać zagadkę sprzed 100 lat związaną z zagubionymi duszami. Akcja gry podzielona została na wielobarwne ulice wielkiego miasta, jak i klimatyczne i przerażające pomieszczenia apartamentowca. Musimy rozwiązywać zagadki poprzez rozmowy z innymi postaciami, odnajdywanie przedmiotów. Przy okazji będziemy musieli uważać na złe duchy czy ukryte pułapki. Sense: A Cyberpunk Ghost Story cechuje się bardzo ładną, ręcznie rysowaną grafiką.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction

Gra od Ubisoftu to zdecydowanie premiera miesiąca. Stanowi ona poboczny tytuł z serii Rainbow Six. Tym razem również jest to gra kooperacyjna, jednak w klimacie survival horroru. Wcielamy się tutaj w jednego z żołnierzy oddziałów specjalnych, a naszym przeciwnikiem będzie obcy pasożyt, który potrafi przybierać różne formy życia. Będziemy mieć tu do czynienia z 12 mapami, 10 rodzajami przeciwników oraz blisko 20 operatorami do wyboru. Naszym zadaniem będzie wykonywanie zadań, walka z przeciwnikami, eliminowanie czarnej narośli, która wzmacnia wrogów. Możliwa jest tutaj rozgrywka od 1 do 3 osób.

Nobody Saves the World

Gra od DrinkBox Studios to ciekawe połączenie RPG i roguelike’a. Naszym bohaterem jest tu mało znaczący człowieczek, który zostaje uczniem maga. Ten jednak znika. Na całe szczęście pozostawił nam różdżkę, dzięki której możemy zamieniać się w inne postaci. Naszym zadaniem będzie nie tylko odnalezienie mistrza magii, lecz także oczyszczenie lochów z różnych potworów. Finalnie będziemy musieli zmierzyć się z Nieszczęściem. W grze głównie poruszamy się z jednego miejsca do drugiego, walczymy z przeciwnikami, rozwiązujemy zagadki oraz wykonujemy zadania. Całość okraszona jest sporą dawką humoru. Trzeba przy tym pamiętać, że każda z postaci, w które możemy się zamienić, ma swoje mocne i słabe strony.

Rugby 22

Tym razem coś dla miłośników sportu, a zwłaszcza niszowej w naszym kraju dyscypliny. Dzieło EKO Software pozwala nam pokierować najlepszymi drużynami i najlepszymi zawodnikami rugby na świecie. Tytuł ten to coś, co możemy nazwać FIFĄ w świecie rugby. Mamy tu wiele reprezentacji, oficjalne ligi, największe gwiazdy tego sportu. Mecze możemy rozgrywać z komputerem lub online. W porównaniu do poprzedniej części poprawiono AI, zmieniono system dostosowywania meczów pod umiejętności graczy.

 

 


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *