17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.19min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Leonardo wysyła odpowiedź do Lyonu

Leonardo, dyrektor sportowy PSG zabrał głos w sprawie nieprzychylnych opinii, jakie w ostatnim czasie wyrażały pod adresem Neymara osoby związane z Olympique Lyon. Głos w tej sprawie zawierał prezydent tego klubu oraz Juninho, była gwiazda tego klubu.

Cała historia zaczęła się od wypowiedzi Juninho, który kwestionował zaangażowanie Neymara i sugerował by ten powinien dorosnąć:

Patrząc na Neymara, powiedzmy sobie szczerze, przyszedł do PSG dla pieniędzy. PSG dało mu wszystko, czego oczekiwał, teraz chce odejść przed końcem kontraktu. Teraz nadszedł czas, by Neymar się spłacił, okazał wdzięczność. Musi dać z siebie wszystko na boisku, pokazać przywództwo oraz odpowiedzialność za zespół. Problem w Brazylii jest taki, że w naszej kulturze zawsze chcemy więcej pieniędzy. Jako zawodnik, Neymar jest w trójce najlepszych zawodników, strzela bramki, daje asysty, jest prawdziwym numerem 10. Jako osoba, myślę, że powinien zadać sobie parę pytań i dorosnąć.

Wypowiedź ta nie spodobała się Leonardo, który w dzisiejszej prasie zareagował na nieprzychylne komentarze kierowane w stronę mistrza Francji.

Nie rozumiem, dlaczego prezydent klubu oraz Juninho zabierają głos na temat PSG i Neymara. Byłoby dla nich lepiej, gdyby tego nie robili. Nie muszą o nas rozmawiać, ponieważ my nie rozmawiamy o Lyonie. Ich sytuacja nas nie interesuje. Prosiłbym więc Lyon, by w wywiadach nie poruszali kwestii naszego klubu.

Przekonamy się wkrótce czy ta słowna utarczka Leonardo będzie miała ciąg dalszy. Być może los skojarzy obie drużyny w kolejnej fazie Ligi Mistrzów rozgrywanej w Lizbonie.


Share

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *