05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
60dn.17godz.40min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

John Aldridge: Wybryki PSG są hańbiące.

Pomimo upływu kilku dni wciąż nie milkną echa środowego starcia Paris Saint-Germain z Liverpoolem. Były zawodnik The Reds, John Aldridge w mocnych słowach skomentował owy pojedynek.

 

60-latkowi bez wątpienia nie spodobał się styl gry Mistrza Francji, a także próby kradzieży czasu w końcówce spotkania. Szczególnie podpadł mu Neymar, na którym również nie pozostawił suchej nitki.

 

 

„Sprawili, że wyglądało to nieuporządkowanie. Pomyślałem, że ich wybryki są hańbiące. Niektórzy z ich zawodników byli naprawdę szokujący.” – powiedział Aldridge na łamach LFC TV.

 

„Uważam, że wprowadzili w grę złą reputację na wiele sposobów, szczególnie Neymar, ale są, jacy są, robią to, co robią.” dodał.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

5 Comments

  1. Bartek Reply

    Anglicy szczególnie upodobali sobie krytykę Neymara. To od nich wychodzą najgorsze opinie i niszczenie reputacji świetnego piłkarza i wspaniałego człowieka. Zimni i flegmatyczni Anglicy nie potrafią pogodzić się z porażką. Brutalni do przesady, chamscy i faulujący bez skrupułów, ale wina jest zawsze po stronie przeciwnika. W takiej sytuacji nagina się prawdę do swojej wersji, ale przecież oglądaliśmy ten mecz i wiemy jak było, więc to angielski plucie – przynajmniej we mnie – wzbudza żenadę i powoduje kpiący uśmieszek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.