24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.53min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Lucas Beraldo po spotkaniu z Monaco

Luis Enrique oraz Lucas Beraldo zabrali głos po spotkaniu z Monaco. Paryżanie zremisowali spotkanie 0:0, ale ciągle przewaga w tabeli ligowej jest bardzo duża. Zobaczcie co powiedzieli trener oraz pomocnik PSG

Luis Enrique:

„To był trudny mecz, ale widzieliśmy o tym przed spotkaniem. Myślę, że był to dla nas idealny przeciwnik przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Monaco gra dobrze jako jednostki oraz indywidualności. Sprawili nam trudności zarówno w obronie jak i ataku, grali naprawdę solidnie, w szczególności w defensywie. Myślę, że remis jest sprawiedliwy dla wszystkich. Dla nas najważniejsze teraz to robienie kroku naprzód i zdobycie mistrzostwa jeśli chodzi o ligę. Na tym się skupiamy, ale teraz przyjdzie nam grać jeszcze w Lidze Mistrzów i Pucharze Francji. To będzie trudny okres dla mnie jako trenera, ponieważ trzeba sprawnie zarządzać drużyną. Jedziemy teraz do Hiszpanii, kraju, który mnie wychował i mam nadzieję, że wrócę z uśmiechem na twarzy do Paryża.”

Lucas Beraldo:

„Myślę, że było to ciężkie spotkanie, ale pozwoliło nam ono pozostać na szczycie ligowej tabeli. Zawsze jest ciężko grać z Monaco i myślę, że punkt na koniec spotkania musimy szanować. Liga Mistrzów to ciężkie rozgrywki, ale będziemy gotowi na to co nasz czeka. Trener sprawia, że trenujemy bardzo ciężko, więc czekamy ze spokojem na wtorek.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *