16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.47min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Ligą Mistrzów

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem Ligi Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec PSG. 

Luis Enrique o rywalach

„To proste co musimy zrobić. Ukraść im piłkę na boisku najszybciej jak się da i próbować jej nie stracić. Real Sociedad to zespół, który traci bardzo mało bramek. Nie robią prostych błędów i nie ułatwiają gry rywalowi. Pressują stale na boisku i to sprawia, że ich rywale popełniają błędy. To jedna z najlepszych drużyn w rozgrywkach. Ciężko powiedzieć czy jesteśmy w tym starciu faworytem czy czarnym koniem.”

O trenerze rywali

„Imanol to świetny manager. Jest w grupie, która ma interesującą filozofię. Ich akademia produkuje wielu znakomitych zawodników więc to część ich biznesów. Grali świetnie przed przyjściem Imanola, ale to on sprawił, że mogli zrobić krok do przodu. Chciałbym pogratulować im postawy, bo naprawdę świetnie grają.”

O rotacji

„Każdy zawodnik wie jaka jest jego rola na dane spotkanie. Zawodnicy wiedzę od momentu w którym pojawiłem się w klubie jak będzie zarządzana kadra. Jestem managerem i moim celem jest zarządzanie tą grupą. Potrzebuję każdego, kto może pomóc zespołowi w wygraniu czy to wchodząc w pierwszym składzie czy też z ławki. Wszyscy muszą być gotowi do gry.”

O Mbappe

„Kiedy zespół ma w składzie Kyliana to musi zrozumieć, że lepiej jak on więcej gra i jest dostępny dla wszystkich. Nie było sensu ryzykować w ostatnim spotkaniu i teraz jest dostępny do gry.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *