10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.22godz.27min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: To będzie test jakości

Luis Enrique zabrał głos przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener przed spotkaniem w Lens.

Luis Enrique o rywalach

„Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Nigdy nie byłem na tym stadionie, ale wiem, że atmosfera jest spektakularna. To zespół, który gra w Europie więc spotkanie będzie bardzo ciekawe. Rywale to dobry zespół, to będzie dla obu drużyn wielki test jakości. Lens jest praktycznie nie pokonane u siebie i to na pewno będzie dla nas ciężkie spotkanie, oni dobrze pressują na rywali i nie zostawiają dużo miejsca i czasu na decyzję.”

O Mercato

„Nie potrzebuje nikogo nowego w drużynie. Wszystko co potrzebuję już mamy. Mamy wielu zawodników i skład, który ma jakość. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe możliwości i wzmocnienie zespołu, ale tak jest w każdym oknie transferowym.”

O młodych zawodnikach

„Jesteśmy już praktycznie na końcu naszej drogi. Przejrzeliśmy wszystkie kadry i teraz młodych będzie czekać nagroda. Wszyscy począwszy od skautingu a skończywszy na trenerach zrobili dobrą robotę. Ten proces trwa i teraz potrzeba cierpliwości. Teraz czeka ich przybycie do pierwszej drużyny, trening i bycie lepszym każdego dnia. To proces, ale my im pomożemy ponieważ mają dostęp do wszystkiego – nauki, siłowni, treningu.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *