25.02.2024, g. 17:05
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Rennes
Do meczu pozostało:
2dn.9godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique przed Metz

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Metz. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG przed kolejnym spotkaniem

Luis Enrique o rywalach

„By wygrać potrzebujemy zagrać w różnych stylach. To będzie ciężkie spotkanie, ponieważ rywale nie potrzebują piłki a bazują na kontrach i to bardzo lubią. Nie zostawiają zbyt wiele miejsca, ponieważ bronią bardzo nisko. Zobaczymy jak poradzi sobie nasz atak i ile tego miejsca będzie. Wygranie spotkania będzie ważne dla naszej pewności siebie i dla fanów, którzy nas dopingują. Przed nami krótka przerwa i dobrze byłoby ją spędzić w świetnych humorach. Chcemy wrócić w styczniu silniejsi.”

O sezonie

„Zaczynaliśmy naszą przygodę z zespołem jeśli chodzi o sztab trenerski i na ten moment jesteśmy zadowoleni z rezultatów. Mieliśmy bardzo ciężką grupę w Lidze Mistrzów, ale poradziliśmy sobie dobrze. Jesteśmy liderem w Ligue 1 i to miejsce w którym chcieliśmy być. Chciałbym byśmy w najbliższym czasie poprawiali swoje aspekty piłkarskie na boisku, dlatego powiedziałem, że chcielibyśmy być mocniejsi w lutym. Jestem przekonany o tym, że w tym okresie będziemy silniejsi i mówię to nawet jeśli potem miałaby mnie spotkać krytyka. Taka jest moja rola jako trenera i szanuję inne opinie.”

O losowaniu LM

„Jestem zadowolony, ponieważ chciałem wrócić do Hiszpanii. To zawsze miłe a szczególnie w regionie w którym będziemy grać, ponieważ jest on blisko mojego rodzinnego domu. Wiemy, że Real Sociedad ma świetnego trenera i znakomitych zawodników. Stadion to jeden z najpiękniejszych w Hiszpanii. To będzie ciężkie spotkanie, ponieważ rywale w grupie pokazali, że mogą sobie radzić z najlepszymi.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *