28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.26min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Musimy być skoncentrowani przez 90 minut

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Reims. Zobaczcie co powiedział trener PSG.

Luis Enriqe o Milanie:

„Twój ostatni wynik wpływa na kolejną grę. Szukamy tego co można usprawnić i mamy pozytywne aspekty mimo porażki w ostatnim spotkaniu. Liga Mistrzów to kompletnie inne rozgrywki. Mam nadzieję, że będziemy wstanie odbić się po tej porażce i pokazać to na co nas stać. Musimy mieć pozytywne nastawienie i patrzeć w przyszłość z takim przesłaniem.”

O rywalach

„To jeden z lepszych zespołów w tym sezonie. Są dobrze zorganizowani i wiedzą jak wykorzystać przestrzeń. Będą grać, by wygrać i to będzie intensywne spotkanie, trudne i dlatego musimy być skoncentrowani przez pełne 90 minut.”

O Warrenie Zaire-Emery

„Nie jestem zaskoczony powołaniem. Jeśli jest pierwszym do grania w takim zespole jak PSG to zasługuje na powołanie. Cieszę się jego szczęściem.”

O Vitinhi

„To zawodnik, który pasuje do nas pod kątem fizyczny i technicznym. Świetnie czyta grę i dobrze wszedł w zespół. To zawodnik, którego jako trener świetnie się prowadzi. Gra teraz bardziej w środku pola, może być ustawiony jako defensywny pomocnik a co więcej czasem może grać na skrzydle. To dobrze, że mamy takiego zawodnika w składzie, który może pokryć wiele pozycji. Jest dla nas ważny i dlatego gra najwięcej w sezonie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *