03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
5dn.23godz.30min.
11.23 X7 211 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marquinhos

Marquinhhos: Chce osiągnąć wielkie rzeczy z klubem

Marquinhos, brazylijski obrońca PSG podpisał nowy kontrakt z klubem. Zobaczcie co miał do powiedzenia po podpisaniu umowy. 

Marquinhos, gratulacje za podpisanie nowej umowy. Jak się czujesz w tej chwili?

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ to specjalny moment dla mnie i mojej rodziny. Cieszę się, że mogliśmy ogłosić przedłużenie kontraktu, ale jestem również bardzo dumny, ponieważ PSG dało mi bardzo wiele w piłakrskim życiu. Mam wiele pewności jeśli chodzi o rozwój klubu w przyszłości, jestem tutaj bardzo szczęśliwy i myślę, że jeszcze wiele możemy razem osiągnąć.”

Jaka to była dla Ciebie decyzja?

„To była łatwa decyzja zarówno dla mnie jak i klubu. Myślę, że obie strony zmierzały w tym samym kierunku. Z obu stron było pragnienie, by tą podróż kontynuować.”

Ambicje klubu są wysokie z roku na rok…

„Tak to napewno było również dla mnie motywacją do pozostania w PSG. Chce z klubem zajść jak najdalej się da, chce zdobywać trofea, dzielić radość z kibicami. Myślę, że to cel dla klubu również.”

Chciałbyś coś przekazać kibicom?

„Cieszę się, że zostaje i podróż będzie kontynuowana. Jestem dumny, że mogę być tutaj i mam nadzieję, że osiągniemy coś wielkiego razem. Liczę na kibiców tak samo jak zawsze możecie liczyć na mnie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.