Close Menu
    Facebook
    PSGonline.pl
    • Newsy
    • Transmisje
      • Ligue 1 gdzie oglądać?
      • Liga Mistrzów gdzie oglądać?
      • Puchar Francji gdzie oglądać?
      • Mecze PSG w Strumyk TV i Strims Top?
    • Skróty
    • Typy
    • Rozgrywki
      • Tabela
      • Strzelcy
      • Terminarz i wyniki
      • Historia Ligue 1
      • Historia Pucharu Francji
    • Klub
      • O klubie
      • Kadra
      • Sztab szkoleniowy
      • Hymn
      • Herb
      • Barwy
      • Właściciel
      • Koszulki
      • Stadion Parc des Princes
      • Akademia
    • Historia
      • Historia klubu
      • Sukcesy
      • Legendy
      • Trenerzy
      • Le Classique
      • Derby Paryża
      • Polacy w PSG
    • Dla kibiców
      • Kibice
      • Przyśpiewki
      • Sektorówki
      • Bilety
      • Fan Club
      • Miasto
    PSGonline.pl
    Strona główna » PSG » (8) Transferowa karuzela PSG, kto przyjdzie, kto odejdzie, co wiemy?
    Aktualności

    (8) Transferowa karuzela PSG, kto przyjdzie, kto odejdzie, co wiemy?

    30 sierpnia 2021

    W tej serii artykułów zbierać będziemy plotki i doniesienia odnośnie PSG. Co tydzień publikować będziemy raport z zebranych danych. Zapraszamy!

    „To jedno z najbardziej spektakularnych okienek transferowych w historii”- takie komentarze słyszy się w social mediach i programach telewizyjnych. Ono wciąż trwa, Messi już zadebiutował w PSG, Cristiano Ronaldo ma w przeciągu najbliższych godzin podpisać kontrakt z Manchesterem United. Do gry wkroczył też Real Madryt, który pragnie pozyskać Mbappe z Paryża. Końcówka okienka może być gorąca!

    POZYSKANY

    Georginio Wijnaldum– Holender podpisał 3-letni kontrakt jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw Europy na których radzi sobie na prawdę znakomicie. Pomocnik ma już na koncie trzy trafienia.

    Achraf Hakimi – Marokańczyk trafił na Parc des Princes na początku lipca, obecnie jest już pierwszym wyborem Mauricio Pochettino na prawej stronie obrony. 22- latek kapitalnie czuje się w Paryżu i widać jak współpracuje z kolegami z drużyny, transfer już zdaje się popłacać.

    Gianluigi Donnarumma– Włoski golkiper był tematem bardzo długiej sagi, ostatecznie wylądował w Paryżu. Donnarumma od dwóch spotkań siedzi na ławce rezerwowych, jednak Keylor Navas nie daje podstaw do wykluczenia go z pierwszego składu. Rywalizacja między słupkami może być na prawdę ciekawa, bo wiadomo, że Włoch nie przyszedł do Paryża oglądać meczów z trybun.

    Sergio Ramos– 34-letni Hiszpan wciąż nie zadebiutował w pierwszej drużynie. Kontuzje wyłączyły go z gry do zakończenia przerwy reprezentacyjnej. Ciężko coś powiedzieć o tym transferze, nie było okazji do zobaczenia Hiszpana w grze, póki co transfer zdecydowanie na minus. Czy Sergio w końcu się wykuruje i pokaże na co go stać?

    Lionel Messi– najlepszy zawodnik świata niedawno został oficjalnie przedstawiony jako piłkarz PSG. Marketingowo ruch zwraca się już teraz, cały świat zwrócił się w stronę Paryża, król wylądował. Leo dostał kilkanaście minut, by pokazać się w meczu z Reims. Pochettino określił jego debiut jako bardzo dobry.

    ODCHODZĄ

    Pablo Sarabia- w ostatnim czasie został zaoferowany przez swojego agenta działaczom AC Milan, który potrzebuje prawego skrzydłowego. Również poprzedni klub Hiszpana- Sevilla, dostała ofertę od agentów zawodnika. Sprawa, póki co, nie nabrała tempa. via. Nicolo Schira

    Mauro Icardi- po przyjściu Leo Messiego, który prywatnie nie za bardzo przepada za zawodnikiem, mógł zamknąć drzwi do podstawowego składu swojemu rodakowi. Zażyłości z przeszłości mogą sprawić, że Icardi opuści PSG, wciąż jako jednego z głównych faworytów wymienia się Juventus. „Stara Dama” zaproponowała dwuletnie wypożyczenie Icardiego, jednak PSG odrzuciło ofertę. Chcą sprzedać zawodnika. via. Gianluca DiMarzo

    Layvin Kurzawa- o opuszczeniu przez francuza PSG mówiło się od dawna, brakowało zainteresowania. Początkowo chęć ściągniecia zawodnika wykazywało Galatasaray, jednak temat upadł przez brak porozumienia z zawodnikiem.  Plotki wspominały o Olimpique Lyon, jednak i tutaj sytuacja nie rozwinęła się pomyślnie. Najprawdopodobniej Kurzawa pozostanie nieugięty i będzie walczył o skład w Paryżu.

    Thilo Kehrer- sytuacja z Niemcem w ostatnich dniach przyspieszyła. Początkowy brak zainteresowania zrekompensowały drużyny z ojczyzny zawodnika- Bayern i Bayer. Mistrzowie Niemiec, którzy szukają wzmocnień zwrócili się do PSG z oficjalną oferta. Francuzi odrzucili propozycję, żądają 25M, Bayern daje 15M via. Saber Desfarges

    Mitchel Bakker- Holender przeniósł się do Bayeru Laverkusen, PSG otrzyma za niego 7M euro + 3M w ewentualnych bonusach. Rozgrał on już pierwsze spotkanie w nowych barwach.

    Kylian Mbappe- Saga trwa dalej, jednak zdecydowanie przyspieszyła. Na stole leży gigantyczne 170M Euro + 10M w bonusach. Paryżanie pozostają nieugięci i nie odpowiadają na oferty Realu, pomimo nacisków ze strony Mbappe i Realu najprawdopodobniej wypełni on swój kontrakt w PSG i odejdzie za darmo za rok. Jednak, czy rozsądniejszym sposobem nie byłoby przyjęcie tych pieniędzy i wzmocnienie drużyny? Z niewolnika nie ma zawodnika.

    PLOTKI

    Paul Pogba– jeden z priorytetów wzmocnienia środka pola, pomimo odmowy ze strony Manchesteru United PSG nie zapomniało o zawodniku. Planują zakontraktować go po wygaśnięciu jego kontraktu w przyszłym roku. Katarczycy chcą wielkiego nazwiska, dodatkowym atutem jest pochodzenie Paula via. Julien Laurens

    Eduardo Camavinga-  PSG będzie chciało przekonać zawodnika pod koniec okienka transferowego. Rennes wycenia zawodnika na 30M Euro, w kolejce ustawiło się PSG i Real Madryt.

    Richarlison-  w przypadku odejścia Mbappe to Brazylijczyk ma go zastąpić. Dobre kontakty Neymara z zawodnikiem ułatwiają ewentualny transfer. Problemem może być jednak cena- Everton rząd 100M Euro.

     

    PSG Transfery
    Obserwuj PSGonline w Google News
    Share. Facebook Twitter Copy Link
    Patrizio Donn
    Patrizio Donn

    Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

    Przeczytaj również

    PSG – Bayern Monachium statystyki meczowe. Analiza spotkania (28.04.2026)

    29 kwietnia 2026

    Oceny piłkarzy po spotkaniu PSG – Bayern Monachium (28.04.2026)

    29 kwietnia 2026

    Skrót z meczu PSG – Bayern Monachium. Najciekawsze akcje i bramki (28.04.2026)

    29 kwietnia 2026
    Nadchodzące mecze
    02.05 17:00
    PSG PSG
    Lorient Lorient
    :
    06.05 21:00
    Bayern Monachium Bayern Monachium
    PSG PSG
    :
    10.05 21:00
    PSG PSG
    Brest Brest
    :
    13.05 21:00
    Lens Lens
    PSG PSG
    :
    17.05 21:00
    Paris FC Paris FC
    PSG PSG
    :
    Ostatnie mecze
    28.04 21:00
    PSG PSG
    Bayern Monachium Bayern Monachium
    5:4
    25.04 19:00
    Angers Angers
    PSG PSG
    0:3
    22.04 19:00
    PSG PSG
    Nantes Nantes
    3:0
    19.04 20:45
    PSG PSG
    Olympique Lyon Olympique Lyon
    1:2
    14.04 21:00
    Liverpool Liverpool
    PSG PSG
    0:2
    08.04 21:00
    PSG PSG
    Liverpool Liverpool
    2:0
    03.04 20:45
    PSG PSG
    Toulouse Toulouse
    3:1
    21.03 21:05
    Nice Nice
    PSG PSG
    0:4
    Tabela
    1. 5
      Stade Rennes Stade Rennes
      31 56 12
    2. 6
      Olympique Marsylia Olympique Marsylia
      31 53 18
    3. 7
      AS Monaco AS Monaco
      31 51 7
    4. 8
      Strasbourg Strasbourg
      30 46 10
    5. 9
      Lorient Lorient
      31 41 -5
    6. 10
      Toulouse Toulouse
      31 38 -1
    7. 11
      Brest Brest
      30 38 -6
    8. 12
      Paris FC Paris FC
      31 38 -7
    9. 13
      Angers Angers
      31 34 -17
    10. 14
      Le Havre Le Havre
      31 31 -13
    11. 15
      Nice Nice
      31 30 -22
    12. 16
      Auxerre Auxerre
      31 25 -15
    13. 17
      Nantes Nantes
      31 20 -25
    14. 18
      Metz Metz
      31 16 -39
    Strzelcy
    1. 1
      Stade Rennes Lepaul
      17
    2. 2
      Strasbourg Panichelli
      16
    3. 3
      Olympique Marsylia Greenwood
      15
    4. 4
      Lens Édouard
      12
    5. 5
      AS Monaco Balogun
      12
    6. 6
      Olympique Lyon Šulc
      11
    7. 7
      Lens Thauvin
      10
    8. 8
      Lens Saïd
      10
    9. 9
      PSG Barcola
      10
    10. 10
      PSG Dembélé
      10
    PSGonline.pl
    Facebook
    • Kontakt
    • Reklama
    • Polityka prywatności
    Serwis wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Szczegóły
    Copyright © 2026 PSGonline.pl

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.