Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Wygrana grupy bardzo cieszy

Thomas Tuchel oraz Mitchel Bakker zabrali głos po spotkaniu z Basaksheirem. Paryżanie pewnie pokonali rywali i zajęli pierwsze miejsce w grupie. Był to jeden z celów na ten sezon w Lidze Mistrzów. 

Thomas Tuchel

“Na pewno była to dziwna dla nas sytuacja, że nie rozegraliśmy spotkania w pierwszym terminie. Dziś było ważne, by zareagować pozytywnie i chłopaki zrobili to bardzo dobrze. Świetnie operowali piłką w tym spotkaniu.To był naprawdę bardzo dobry występ i potrafiliśmy wygrać grupę, co bardzo mnie cieszy. Nie było to łatwe, co wszyscy wiedzą, ale udało się. Urośliśmy jako zespół w tym półroczu, ponieważ biorąc pod uwagę sytuację musieliśmy wiele razy zmieniać swój styl.”

Mitchel Bakker 

“Bardzo dziwna sytuacja nas spotkała, ale potrafiliśmy odpowiednio zareagować. Z każdym spotkaniem graliśmy lepsze zawody i osiągnęliśmy pierwsze miejsce. Dziś zagraliśmy najlepsze spotkanie w mojej opinii. Pokazaliśmy dziś, że nie ma miejsca na rasizm w piłce. Jesteśmy z tego dumni.”


One Comment

  1. Bee! Reply

    W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, mięliśmy kiepski początek, a rewelacyjną końcówkę, i oby ta forma w LM nadal rosła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *