01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.57min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomas Tuchel oraz Ander Herrera o wtorkowym sparingu

Thomas Tuchel wraz z zawodnikami wypowiedział się o wtorkowym spotkaniu z Celtikiem. Paryżanie pewnie wygrali 4:0 i zaprezentowali bardzo dobrą formę w sprawdzianie przed poważnym graniem w krajowych pucharach. Zobaczcie co mieli do powiedzenia po spotkaniu:

Thomas Tuchel: „Trzy dni przed finałem nie mogliśmy ryzykować kontuzji. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ byliśmy zdyscyplinowani, zrobiliśmy co mieliśmy zrobić czyli strzeliliśmy bramki. Nie straciliśmy żadnej i nie mamy kontuzji, wszystko wyszło idealnie. Był to sparing, ale graliśmy na dużej intensywności. Dobrze jest pojechać na finał z taką pewnością swojej gry. Pokazaliśmy, że potrafimy strzelać oraz wiemy jak to jest cierpieć na boisku.”

Ander Herrera: Moja bramka? To mój pierwszy gol na Parc des Princes i jest on bardzo ważny. Nie jest jednak najważniejszy, ponieważ tak jak kiedyś wspominałem, jestem zespołowym zawodnikiem i nie potrzebuje strzelać wielu bramek, jeśli zespół wygrywa. Myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi na finały krajowych pucharów. Chcemy wygrać spotkania przeciwko naszym ligowym rywalom, ponieważ będą oni bardzo zdeterminowani, by rozegrać dobre spotkanie z naszym zespołem. Mamy do wszystkich respekt, podobnie jak mieliśmy dzisiaj dla Celticu. Mimo to myślę, że wszyscy widzieli naszą determinację do wygrania spotkania. Jesteśmy zjednoczeni i bardzo pozytywnie nastawieni na kolejne spotkania.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *