20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.48min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Kalidou Koulibaly nie dla PSG?

Kalidou Koulibaly od dłuższego czasu jest bardzo gorącym nazwiskiem na transferowej liście wielu klubu. Senegalski obrońca ma jeszcze ważny kontrakt z Napoli, ale 30 czerwca uaktywni się klauzula możliwości wykupu zawodnika przez europejskie kluby. 

Obrońca Napoli wymieniany był jako potencjalne wzmocnienie defensywy PSG. Wobec końca kontraktu Thiago Silvy Koulibaly miał być następcą kapitana na środku obrony. Kilka tygodni temu informowaliśmy, iż Leonardo prowadzi zaawansowane rozmowy z obrońcą, sam Kalidou miał zakupić mieszkanie w Paryżu.

Obecne informacje, które przekazuje Le Parisien, wskazują na to, iż transfer nie dojdzie do skutku. Obrońca miał przyznać, że interesuje go liga angielska, jako priorytet transferowy. Drugim powodem jest fakt, iż PSG na rynku transferowym w lecie nie będzie szaleć. Priorytetem ma być wykupienie Mauro Icardiego oraz uzupełnienie składu na bokach obrony. Tutaj liderem do transferu jest Brazylijczyk Alex Telles.

Wobec rezygnacji z transferu środkowego obrońcy Napoli bardzo możliwe, że kolejny rok w drużynie PSG rozegra Thiago Silva. Wiekowy już obrońca miałby być liderem w szatni i zmiennikiem dla pary środkowych obrońców.

Najbliższe tygodnie pokażą jakie transfery uda się przeprowadzić dyrektorowi sportowemu Leonardo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *