28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.8min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Marquinhos: Kluczowe spotkania nadchodzą

Marquinhos brazylijski pomocnik PSG podzielił się z widzami PSG.TV odczuciami odnośnie pierwszej części sezonu oraz planów na kolejne miesiące. Poczytajcie co miał do powiedzenia Brazylijczyk.

Marquinhos jakbyś podsumował pierwszą część sezonu dla zespołu? 

Pierwsza część sezonu była bardzo dobra dla nas. Może nie zaczęliśmy go tak dobrze jak w poprzednich latach, ale końcówka już była dla nas bardzo dobra. Graliśmy świetnie jakościowo, strzeliliśmy wiele bramek. Taką grę chcą wszyscy oglądać-my piłkarze, trener oraz kibice.

Które ze spotkań najbardziej wspominasz?

Patrząc wstecz to najbardziej spotkanie z Realem Madryt, które wygraliśmy 3:0. To był wspaniały wieczór na Parc Des Princes, wygraliśmy z wielkim rywalem. Drugim takim spotkaniem był mecz z Marseille, ponieważ to nasz wielki rywal. Zawsze miło, gdy się go pokona w w takim stylu. Szczególnie w meczu przed własną publicznością.

Jakie masz odczucia na drugą część sezonu? 

Sezon jest długi, ale pierwsza część jest również istotna. Musisz być od razu gotowy na wyzwania w lidze i Lidze Mistrzów. Zrobiliśmy dobre wyniki na początku sezonu, ale teraz najważniejsze przed nami. To w drugiej części są kluczowe spotkania na które wszyscy czekają. One wkrótce nadejdą i musimy być gotowi na wyzwania. w tym okresie każdy z zawodników musi dać z siebie wszystko. Wiele drużyn w przeszłości słabiej grało w pierwszym okresie, ale w drugim wrzuciło wyższy bieg i było gotowych na te najważniejsze spotkania. Nie możemy popadać w zadowolenie tylko dlatego, że wygraliśmy ostatnio kilka spotkań.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *