Olympique Marseille vs PSG
2dn.11godz.39min.
13.25 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Thomas Tuchel, Kehrer i Sarabia po meczu z Le Mans

Thomas Tuchel, Thilo Kehrer and Pablo Sarabia podzielili się opinią po środowej wygranej 4:1 z Le Mans. Paryżanie awansowali do kolejne rundy Pucharu Ligi.

Pełen profesjonalizm

Thomas TuchelPokazaliśmy dziś pełen profesjonalizm. Nie był to najlepszy mecz z naszej strony, ponieważ piłka na tej murawie sprawiała nam trochę problemów. Po strzeleniu trzech bramek oddaliśmy inicjatywę na zbyt długi czas. Zapomnieliśmy o strzelaniu kolejnych bramek. Jestem zadowolony, bo gracze, którzy nie mieli ostatni minut zagrali dobre spotkanie. Wygraliśmy mecz a do tego nie ma żadnych kontuzji. Nic więcej nam do szczęścia dziś nie trzeba.

Thilo Kehrer: Spełniliśmy nasz obowiązek i wygraliśmy spotkanie. Dla mnie to było ważne spotkanie, ponieważ mogłem wrócić do pierwszej jedenastki. Dostałem więcej minut, a to przekłada się na lepszy rytm meczowy. Saint Etienne? Zawsze to będzie dla nas przewaga grać u siebie, przed swoimi kibicami. Musimy kolejnego spotkania podejść z odpowiednim nastawienie tak jak w dzisiejszym spotkaniu.

Pablo SarabiaNajważniejsze jest to, że kolejny raz wygraliśmy i dziś dało nam to awans do kolejnej rundy. Chcemy iść dalej w każdych rozgrywkach, chcemy grać szybko w ataku i intensywnie w obronie. Jeśli chodzi o moją grę, to oceniam dobrze to spotkanie. Strzeliłem bramkę i pomogłem w ten sposób zespołowi. Cały zespół zagrał świetne spotkanie, chyba nie można się do niczego przyczepić.