Thomas Tuchel, Kehrer i Sarabia po meczu z Le Mans

Thomas Tuchel, Thilo Kehrer and Pablo Sarabia podzielili się opinią po środowej wygranej 4:1 z Le Mans. Paryżanie awansowali do kolejne rundy Pucharu Ligi.

Pełen profesjonalizm

Thomas TuchelPokazaliśmy dziś pełen profesjonalizm. Nie był to najlepszy mecz z naszej strony, ponieważ piłka na tej murawie sprawiała nam trochę problemów. Po strzeleniu trzech bramek oddaliśmy inicjatywę na zbyt długi czas. Zapomnieliśmy o strzelaniu kolejnych bramek. Jestem zadowolony, bo gracze, którzy nie mieli ostatni minut zagrali dobre spotkanie. Wygraliśmy mecz a do tego nie ma żadnych kontuzji. Nic więcej nam do szczęścia dziś nie trzeba.

Thilo Kehrer: Spełniliśmy nasz obowiązek i wygraliśmy spotkanie. Dla mnie to było ważne spotkanie, ponieważ mogłem wrócić do pierwszej jedenastki. Dostałem więcej minut, a to przekłada się na lepszy rytm meczowy. Saint Etienne? Zawsze to będzie dla nas przewaga grać u siebie, przed swoimi kibicami. Musimy kolejnego spotkania podejść z odpowiednim nastawienie tak jak w dzisiejszym spotkaniu.

Pablo SarabiaNajważniejsze jest to, że kolejny raz wygraliśmy i dziś dało nam to awans do kolejnej rundy. Chcemy iść dalej w każdych rozgrywkach, chcemy grać szybko w ataku i intensywnie w obronie. Jeśli chodzi o moją grę, to oceniam dobrze to spotkanie. Strzeliłem bramkę i pomogłem w ten sposób zespołowi. Cały zespół zagrał świetne spotkanie, chyba nie można się do niczego przyczepić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *