1dn.20godz.23min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Komentarze pomeczowe po spotkaniu z Lille

Paryżanie w piątkowy wieczór zagrali bardzo dobrze i spokojnie wygrali spotkanie 2:0. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener Thomas Tuchel oraz zawodnicy po meczu.

Mamy jakość do szybkiej gry

Thomas Tuchel: Pierwsza połowa była znakomita. W drugiej połowie mieliśmy bardzo dobrze okazję i wielka szkoda, że w tym okresie nie zdobyliśmy trzeciej bramki. Nigdy nie gra się łatwo przeciwko Lille, szczególnie w piątek po reprezentacyjnej przerwie. Kilka elementów jest do poprawy i będziemy nad nimi pracować. Cieszy nas pewność siebie i to, że możemy strzelić bramkę w każdym warunkach, dziś udało nam się to po kontrataku i szybkiej zmianie pozycji, mamy jakość, by by grać szybko i efektownie.

Bramka ustawiła spotkanie

Idrissa GueyeBardzo ważna wygrana dla nas. Nie jest łatwo wygrać spotkanie po przerwie na reprezentacje z zawodnikami powracającymi po długiej podróży. Nie jest łatwo być wtedy w szczytowej formie, ale dziś byliśmy solidni przez całe spotkanie. Przy pierwszej bramce otrzymałem piłkę na skrzydle i widziałem w środku Icardiergo, zagrałem mu na drugi słupek i bramka była formalnością. Ten gol ustawił nas w tym spotkaniu.

Czułem brak rytmu meczowego

Thomas Meunier: Był to ciężki powrót do gry dla mnie. Mam za sobą długie miesiące rehabilitacji, ciężkiej fizycznej pracy, więc czułem dziś brak rytmu meczowego. Ogólnie mecz dla nas był dobry, Lille grało głównie z kontry,wykorzystując Jonathan Ikone. My mieliśmy Icardiego, który jest świetnym zawodnikiem i koszmarem dla obrońców drużyny przeciwnej. W takiej formie jest napastnikiem kompletnym i bardzo pomaga zespołowi.