21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.22godz.53min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Ait Nouri w trakcie treningu

18-latek na celowniku PSG i Juventusu

SCO Angers jest obecnie niespodzianką sezonu we francuskiej Ligue 1. Po ośmiu meczach drużyna Stéphana Moulina jest na drugim miejscu z 16 punktami. W najbliższą sobotę (o 17:30) doszło do pojedynku z liderami – Paris Saint Germain.

Odpowiedzialny lider tabeli prawdopodobnie bardzo uważnie patrzy na poczynania przeciwnika. Według L’Équipe PSG i Juventus Turyn bardzo interesują się Rayanem Aït Nouri. 18-latek gra w Angers jako lewy obrońca i zwrócił na siebie uwagę dzięki dobrym występom w tym sezonie. Nie tylko w obronie, bo Nouri zanotował nawet dwie asysty w siedmiu meczach.

PSG wykorzystało sobotni pojedynek, aby przyjrzeć się bliżej Nouriemu. Mówi się, że dyrektor sportowy Leonardo poprosił klub z Angers o informacje o 18-latku, aby przygotować się do złożenia oferty i ewentualnego przeniesienia. Jak podaje L’Équipe za przelew należy zapłacić od 15 do 20 milionów euro.

Zmiana klubu nastąpi najwcześniej w nadchodzące lato. W tym czasie Layvin Kurzawa prawdopodobnie opuści Paryż. Naszym zdaniem Aït Nouri byłby odpowiednim następcą. Czy będzie gotowy do przejścia do najlepszego klubu w kraju? Obecnie lewy obrońca wydaje się bardziej faworyzować pośredni krok na drabinie kariery. PSG będzie go nadal obserwować, a kto wie, może w lato 2020 zobaczymy Nouriego u siebie.


Share

2 Comments

  1. RafX Reply

    Zobaczymy. Dla mnie szału nie robi ten chłopak, może na ławę a za niego kogoś bardziej doświadczonego. Nie wyobrażam sobie żeby wygrywąć ligę mistrzów 18 latkami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *